Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…
Під час масованої дронової атаки на Півдні України 24 вересня, розрахунок мобільної вогневої групи «Ехо» 38-го зенітного ракетного полку за один вечір виявив та знищив 5 ворожих ударних БПЛА типу «Shahed».
Про це йдеться у повідомленні на сторінці 38-го зрп імені генерал-хорунжого Юрія Тютюнника.
«Група, створена у травні цього року, на своєму рахунку вже мала два десятки збитих БПЛА, але такий результат, як цього разу — то справжня удача!», — зазначають у полку.
Проте, як додається, такій удачі передувало тривале навчання, постійні тренування, відповідальність та наполегливість воїнів-зенітників.
У дописі назвали імена героїв вечора: пілот мобільної вогневої групи Іван «Маверік», пілот-штурман Дмитро «Моня», водій Вадим «Дизель» з Одещини та інженер-сапер Микола «Борода» із Закарпаття.
«Саме ці чотири хлопці за один вечір «пустили на вітер» сотні тисяч доларів, які росія витратила на закупівлю цих «Шахедів», — наголошують у полку.
Як повідомляла АрміяInform, повітряне командування «Захід» оприлюднило кадри бойової роботи винищувача F-16, який під час відбиття масованого комбінованого ракетно-авіаційного удару знищив ворожу повітряну ціль.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Нідерландів Давідом ван Веелом, який сьогодні перебуває з візитом в Україні, та обговорив з ним ключові на даний момент питання — енергетичну безпеку та захист інфраструктури.
Після наради щодо підсумків перших 100 днів роботи уряду Міністр оборони України Денис Шмигаль деталізував результати роботи Міністерства оборони та визначив пріоритети на наступні 100 днів.
Пресофіцер 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Олег Петрасюк, супроводжуючи журналістку з Нідерландів, вчасно помітив ворожий FPV-дрон, що прямував на знімальну групу, і збив його пострілом з автомата, врятувавши репортерку та побратимів.
Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді повідомив, що підрозділи Угруповання СБС «перетнули позначку у 7000 „хробаків“», а загальна кількість уражених ворожих цілей за 28 діб жовтня становить 23 500.
Міністр оборони України Денис Шмигаль провів у Києві зустріч із Старшим представником НАТО в Україні Патріком Тернером, а також командувачем NSATU та SAG-U генерал-лейтенантом Кертісом Баззардом.
В районі Добропілля відбили одну з наймасовіших атак росіян. Щоб захопити села Шахове та Володимирівка, окупанти кинули в бій 29 одиниць броньованої техніки. Колони рухалися різними маршрутами й у різний час — групами по 4–5 машин. Загалом атака тривала понад шість годин. За цей час вдалося знищити два танки, 12 бойових броньованих машин і одну машину з піхотою. Після цього FPV-дрони розпочали полювання на залишки окупантів.
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…