ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Безпілотники — геймченджер війни: Україна посилює «Лінію дронів»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Серпня 2025, 7:51

Україна продовжує нарощувати спроможності у сфері безпілотних систем. Відбулася нарада за участі віцепрем’єр-міністра Михайла Федорова та командувача Сил безпілотних систем Роберта Бровді.

Про це розповів Юрій Федоренко, командир 429-го окремого полку безпілотних систем «Ахіллес».

Учасники обговорили подальше посилення програми «Лінія дронів», яка масштабує позитивний досвід підрозділів та робить Збройні Сили більш технологічними.

Під час зустрічі наголошувалося на важливості обміну досвідом між державою, військом та окремими бойовими підрозділами, адже від ефективної взаємодії сьогодні залежить, де завтра проходитиме лінія фронту.

«Дрони стали не лише геймченджером, а й подекуди визначають хід війни. Ми зробимо все, щоб ця перевага залишалася за Україною», — зазначили під час обговорення.

Як повідомляла АрміяInform, нещодавно дія державної програми «Контракт 18-24» була розширена на операторів БПЛА та НРК. Як стати частиною колектива операторів безпілотних апаратів, що слід робити та на що слід очікувати — роз’яснює МОУ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Вампір» спалив «підземне місто»: дрони розібрали потужний укріпрайон окупантів

«Вампір» спалив «підземне місто»: дрони розібрали потужний укріпрайон окупантів

На Південно-Слобожанському напрямку оператори дронів-бомберів Сил оборони України знищили укріплений опорний пункт російських військ, який складався з розгалуженої системи бліндажів, укриттів і командно-спостережних позицій.

Костянтинівський напрямок: дронарі знищили гармати, транспорт і «Град-П» окупантів

Костянтинівський напрямок: дронарі знищили гармати, транспорт і «Град-П» окупантів

На Костянтинівському напрямку підрозділи 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу завдали противнику серії точних ударів по артилерії та логістиці.

У Гаазі сьогодні підпишуть конвенцію щодо механізму компенсацій для України

У Гаазі сьогодні підпишуть конвенцію щодо механізму компенсацій для України

16 грудня в Гаазі, Нідерланди, відбудеться дипломатична конференція щодо компенсацій для України за збитки від широкомасштабної російської агресії.

«Закріпитися не дали»: 54-та бригада про методичне знищення ворога в Сіверську

«Закріпитися не дали»: 54-та бригада про методичне знищення ворога в Сіверську

Сіверськ залишається одним із напрямків, де російські війська постійно намагаються знайти слабке місце в обороні — як у міській забудові, так і на підступах до міста. Противник діє малими групами, намагаючись просочитися всередину або закріпитися поблизу, однак щоразу ці спроби завершуються однаково.

«Вони підозрювали, але карма наздогнала»: у ВМС розповіли про удар дронів по підводному човну в Новоросійську

«Вони підозрювали, але карма наздогнала»: у ВМС розповіли про удар дронів по підводному човну в Новоросійську

Удар підводних дронів по підводному човну Чорноморського флоту в Новоросійську став історичним. День атаки став етапом, який вчергове змінив перебіг цієї війни.

Найактивніше противник діє на західних околицях Покровська — 7-й корпус ДШВ

Найактивніше противник діє на західних околицях Покровська — 7-й корпус ДШВ

Сьомий корпус ШР ДШВ, котрий оперує в Покровській агломерації повідомив щодо оперативної обстановки станом на 10:00 16 грудня.

ВАКАНСІЇ

Технік із системного адміністрування, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій(механік-водій,водій-електрик) категорія С

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Військовий капелан

від 120000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---