Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 3 населені пункти Харківської області, пошкоджено обʼєкт цивільної інфраструктури.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі.
Ворог застосовував по Харківщині різні види озброєння:
У м. Куп’янськ зазнав поранень 78-річний чоловік, у Куп’янському районі пошкоджено приватний будинок (с. Малий Бурлук).
Окрім того на Харківщині відбулися бойові зіткнення:
Як повідомляла АрміяInform, на Дніпровщині через обстріли рф пошкоджений заклад культури, адмінбудівля і гімназія.
@armyinformcomua
Двоє російських військових із позивними «Скаут» і «Давлєт» здалися в полон бійцям 12-ї окремої бригади спеціального призначення «Азов». Вони розповіли, як командування змусило їх повзти каналізаційною трубою дві доби лише заради пропагандистського фото з російським прапором.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Франції Емманюелем Макроном.
На Південно-Слобожанському напрямку ситуація дуже динамічна. Ворог намагається воювати дронами — атакує ними позиції, робить засідки.
Російські війська завдали удару по Краматорську на Донеччині. Ціллю стала житлова багатоповерхівка. За попередніми даними, поранено щонайменше четверо людей.
СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.
До 40 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару по Дніпру.
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….