Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного російського інформатора на Дніпропетровщині. Він коригував ракетно-дронові атаки рф по Павлограду та відстежував рух ешелонів Сил оборони.
Про це повідомили в телеграм-каналі Служби безпеки України.
За матеріалами справи, замовлення окупантів виконував їхній місцевий поплічник — 30-річний безробітний, який потрапив у поле зору агресора через телеграм-канали з пошуку «легких заробітків».
Зловмисник мав допомогти окупантам виявляти вантажні ешелони Сил оборони, визначати їхню кількість, озброєння та напрямки руху.
Для цього він встановив навпроти колії телефонну камеру з павербанком та віддаленим доступом для куратора, які замаскував у коробку з-під соку.
Співробітники СБУ затримали інформатора на гарячому, коли він заховав шпигунський пристрій біля залізничної лінії.
Крім того, після вербування фігурант почав обходити прифронтове місто та його околиці, щоб виявити та сфотографувати запасні командні пункти українських захисників, а також розташування комплексів протиповітряної оборони ЗСУ.
Служба безпеки провела спецзаходи для убезпечення локацій українських військ.
Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).
Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до 12 років тюрми.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Як повідомляла АрміяInform, на Уманщині диверсант отримав 15 років ув’язнення за підпал електропідстанцій на замовлення окупантів.
@armyinformcomua
Головнокомандувач ЗСУ провів робочу нараду з питання підготовки військовослужбовців.
Ворожий гвинтокрил К-27 був уражений, коли прилетів до газовидобувної платформи у Чорному морі, щоб евакуювати російських військових.
Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (14) та Костянтинівський (14) напрямки.
Послідовне планове винищення ворожого автотранспорту позбавляє окупантів змоги здійснювати постачання на позиції та вести бойові дії.
Оператори 73-го центру проводили зачистку будівель і виявили противника в приміщенні, яке окупанти використовували для збирання та обслуговування БПЛА.
5 березня відбувся перший етап обміну полоненими, про який було домовлено на переговорах у Женеві. З неволі рф визволили 200 військовослужбовців.
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 21000 до 121000 грн
Запоріжжя
113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО
Водій відділення морської піхоти (категорія B, C)
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Їх обвинувачували у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України — вчинення злочину за попередньою…