ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Цинічний «відкос»: за $15 тисяч обіцяли зробити матір «інвалідом» — заради відстрочки сина

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Серпня 2025, 15:27

В Одесі повідомлено про підозру ще двом учасникам групи, яка за 15 000 доларів США організовувала для військовозобов’язаних відстрочку від мобілізації шляхом оформлення фіктивної інвалідності їхнім родичам.

Про це повідомили на сторінці Офісу Генерального прокурора.

Підозрюваними є колишній інспектор з військового обліку одного з РТЦК та СП м. Одеси та цивільна особа.

«За даними слідства, до складу групи входили також військовослужбовець Центру забезпечення службової діяльності МО та ГШ ЗСУ та двоє цивільних осіб», — йдеться у повідомленні. Їм було повідомлено про підозру ще у квітні 2025 року.

Діючи у змові, у лютому 2025 року вони вимагали від військовозобов’язаного 15 000 доларів. «За ці кошти підозрювані обіцяли вплинути на рішення членів медичної комісії для оформлення його матері інвалідності ІІ групи, що надало б чоловікові право на відстрочку», — зазначили у прокуратурі.

Правоохоронці задокументували передачу хабаря двома частинами.

Наразі колишньому інспектору та цивільній особі обрано запобіжні заходи — тримання під вартою та особисте зобов’язання. Прокуратура оскаржуватиме в апеляції занадто м’який, на її думку, запобіжний захід для одного з підозрюваних.

Слідство, яке проводить ДБР, триває.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.

ВАКАНСІЇ

Корюківський РТЦК та СП запрошує на контрактну службу в

від 21100 до 121100 грн

Мена, Чернігівська область

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Анестезіолог

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

115 ОМБр ЗСУ

Сапер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Провідний спеціаліст групи публічних закупівель

від 17000 до 17000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Військовослужбовець

від 50100 до 120100 грн

Одеса

Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

--- ---