З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, над якими ніколи не замислювалися раніше. Що робити? Як захиститися? Як…
У командно-спостережному пункті 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка та в пункті управління 57-ї ОМПБр Президент Володимир Зеленський зустрівся з воїнами, які захищають Україну на Вовчанському напрямку, і заслухав доповіді командирів.
Про це інформує 4 серпня Офіс Президента.
Командир ОТУ «Харків» Михайло Солімчук, командир бригади Євген Солодаєв і командир батальйону Сергій Супрун доповіли про оборону Вовчанська, бої за агрегатний завод та інші позиції.
Також розповіли про участь у війні проти України найманців із Китаю, Таджикистану, Узбекистану, Пакистану та країн Африки.
Президент подякував присутнім воїнам і їхнім побратимам за те, що вони тримають Вовчанський напрямок, і відзначив захисників орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня і медалями «За військову службу Україні».
«Дякую за те, що боретесь, воюєте, служите своїй державі, українському народові. Дякую вам за службу, за те, що поважаєте тих, хто поруч, захищаєте їх. Дякую за те, що тримаєте нашу державу. Це дуже непросто, дуже складно. Я думаю, що ніхто навіть не уявляє, наскільки це важко. Для мене честь сьогодні бути тут, у вашій бригаді, особисто потиснути вам руку й нагородити», — сказав Володимир Зеленський.
Він обговорив із командирами батальйонів застосування на полі бою різних типів дронів, забезпечення ними, зокрема шляхом прямого фінансування бригад, і залучення до війська добровольців у межах «Контракту 18–24».
Військові розповіли про актуальні потреби підрозділів, а також запропонували свої варіанти розв’язання проблемних питань. Глава держави зазначив, що всі порушені питання будуть опрацьовані.
Як повідомляла АрміяInform, у День Повітряних сил Збройних Сил України Президент Володимир Зеленський зустрівся з воїнами, відзначив їх державними нагородами та вручив командирам підрозділів бойові прапори і стрічки почесної відзнаки «За мужність та відвагу».
@armyinformcomua
Делегації Міністерства оборони України та Міністерства оборони Великої Британії підписали ліцензійну угоду щодо українського дрона-перехоплювача Octopus.
27 листопада російські ударні безпілотники, попередньо типу «Герань-2», атакували населені пункти Харківської області. Постраждали четверо людей, серед них — дитина.
Бійці 35-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського зафільмували, як один окупант намагався спочатку ховатись і відстрілюватись від FPV-дрона, а інший у цей час хотів непомітно пробратися через фатальне перехрестя.
За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили п’ять районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, пункт управління БПЛА та один інший важливий об’єкт ворога.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Минулої доби Сумщина знову опинилася під масованим вогнем російських військ. Загинула людина, ще одна — дістала поранення.
від 20000 до 120000 грн
Львів
217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України
З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, над якими ніколи не замислювалися раніше. Що робити? Як захиститися? Як…