Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
У ніч на 2 серпня Сили оборони України завдали успішних ударів по низці важливих цілей на території російської федерації, залучених у забезпеченні її агресії проти України. Атака стала відповіддю на чергові терористичні обстріли українських міст, жертвами яких стали мирні мешканці.
Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.
За підтвердженими даними, уражено об’єкти нафтопереробної галузі — Рязанський та Новокуйбишевський НПЗ. Також під удар потрапила база пально-мастильних матеріалів «Анна нафтопродукт» у Воронезькій області.
Крім того, влучань зазнало підприємство АТ «Пензське виробниче об’єднання «Електроприлад», що виробляє захищені телекомунікаційні комплекси, криптографічні засоби зв’язку та друковані плати для військової техніки.
На місцях ураження зафіксовано вибухи й масштабні пожежі. Дані щодо наслідків ударів уточнюються.
Операцію провели підрозділи Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій ЗСУ та Служби безпеки України у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони.
У Генеральному штабі підкреслили: системне ураження цілей, які забезпечують російську армію, триватиме до повного припинення агресії проти України. Сили оборони вживають усіх законних заходів, аби зупинити геноцид українського народу, що його свідомо здійснює московський режим.
Як повідомляла АрміяInform, вночі безпілотники знову атакували важливі оборонні заводи у російській Пензі, зокрема «Радіозавод», що виробляє системи зв’язку, та «Електроприбор», який спеціалізується на криптозахисті для ГРУ та ФСБ.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…