Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
На одному з напрямків фронту оператори 424-го батальйону «Svarog» Сил безпілотних систем виявили та знищили експериментальний російський комплекс радіоелектронної боротьби «КОП-2».
Про це повідомили на сторінці Командування Сил безпілотних систем.
Зазначається, що «КОП-2» — це чергова спроба противника знайти ефективну протидію українським БПЛА. «Комплекс сканує ефір у широкому діапазоні, виявляє частоту, на якій працює дрон, і намагається заглушити його потужним сигналом. Це дорога та рідкісна техніка, яку окупанти застосовують для прикриття важливих об’єктів — наприклад, установок ППО», — йдеться у повідомленні.
Проте, як наголошують у командуванні, в реальному бою «КОП-2» не витримав зустрічі з операторами батальйону «Svarog».
«Перше їхнє точне влучання вивело обладнання з ладу, а наступне — повністю знищило комплекс», — підсумували у дописі.
Як повідомляла АрміяInform, на території Курської області оператори 413-го батальйону «Рейд» Сил безпілотних систем виявили та уразили зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10».
Один із принципів нової контрактної системи — справедливо враховувати вже пройдений шлях військового. Це передбачає перший трансформації Сил оборони.
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…