Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Вночі 21 липня російські війська завдали по Івано-Франківську комбінованого удару з застосуванням ракет і «Шахедів».
Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«Маємо у трьох селах громади пошкодження інфраструктури. Попередньо уточнюються зараз масштаби. Знаємо, що в одному з сіл нашої громади ж постраждалі. Але в легкому стані», — повідомив він.
Наразі уточнюється інформація по двох селах нашої громади.
«На жаль, ударів було дуже багато. Дякуємо ППО. Всім, хто долучений до оборони міста Івано-Франківська. Це наймасштабніша атака з часу повномасштабного вторгнення», — наголосив Руслан Марцінків.
Як повідомляла АрміяInform, внаслідок масованої російської атаки на Київ загинула одна людина, є постраждалі, а уламки ворожих БПЛА спричинили пожежі та руйнування у шести районах столиці.
На Миколаївщині ворог чотири рази атакував Куцурубську громаду на Миколаївщині з артилерії та FPV-дронів, пошкодивши навчальний заклад, приватні будинки та лінії електропередач.
Вночі сили протиповітряної оборони збили 7 ворожих БПЛА над Дніпропетровщиною, проте внаслідок атак ворога на Нікопольський та Синельниківський райони є пошкодження інфраструктури, підприємств та автотранспорту.
@armyinformcomua
Вісім антропоморфних кам’яних скульптур — половецьких баб ХІ‒ХІІІ століть — евакуювали з передової бійці 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ.
У межах системної роботи зі зниження бойових спроможностей зс рф, СОУ продовжують завдавати ударів по військових об’єктах і техніці агресора.
СБС планомірно руйнують військову організаційну систему зс рф, порушуючи логістику противника та знижують його спроможність до ведення наступальних дій.
Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (27) та Покровський (23) напрямки.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
У ніч на 21 лютого підрозділи Ракетних військ і артилерії ЗСУ завдали удару, використовуючи крилаті ракети FP-5 «Фламінго».
Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Водій, військовий
від 20000 до 120000 грн
Харків
226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ
Військовослужбовець за контрактом
від 20100 до 100000 грн
Жовті Води
4 відділ Кам'янського РТЦК та СП
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….