У росії продовжують брехати про те, що Кримський півострів вдалося загарбати в України й окупувати «без жодного пострілу», тому що ніхто не чинив активного спротиву. Насправді опір…
Протиповітряна оборона України 28 червня збила російську повітряну ціль приблизно за 15 кілометрів від Дніпра, наразі фахівці встановлюють тип боєприпасу.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник управління комунікацій Повітряних Сили ЗСУ полковник Юрій Ігнат.
«Зараз є різні версії, десь вже повідомили місцеву владу, можливо дещо передчасно. Але зрештою ми не виключаємо, що це міг бути і новий засіб ураження. Ми бачили це неодноразово, наприклад, з модернізацією «Шахедів». Так само відбувається і з іншими типами боєприпасів», — сказав Юрій Ігнат.
Раніше начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що захисники неба збили новітню російську бомбу-ракету типу «Гром-1».
Юрій Ігнат зазначив, що ворожа повітряна ціль була скинута з літака, пролетіла понад 100 км і була знищена протиповітряною обороною, приблизно за 15 км не долетівши до міста Дніпро.
«Зараз фахівці будуть встановлювати тип цілі, поки точно сказати не можна, є порядок ідентифікації за уламками», — пояснив він.
Він додав, що у противника нових засобів ураження сьогодні достатньо, ворог модернізує свою техніку.
«Дійсно було зафіксовано повітряну ціль, яку запустили з тимчасово окупованої території Запорізької області. Запустив літак, ймовірно, Су-34. Самі той тип літака, які нещодавно були знищені ССО та СБУ», — додав начальник управління комунікацій Повітряних Сили ЗСУ.
@armyinformcomua
Генерал Олександр Сирський провів робочі зустрічі з керівним складом 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії та 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ.
Командир зенітного артилерійського взводу Володимир разом зі своїм екіпажом зенітної самохідної артилерійської установки Cheetah дав бій ворогу.
Верховна Рада України встановила максимальний рівень виплат сім’ям загиблих і зниклих безвісти захисників у 15 млн грн.
Мешканець Києва обіцяв за $18 000 організувати мобілізацію жінки, засудженої до 5 років увʼязнення за ДТП з потерпілими.
Указом Президента Володимира Зеленського військове звання бригадний генерал присвоєно полковнику Денису Прокопенку командиру 1-го корпусу НГУ «Азов».
Генерал Олександр Сирський відзначив військовослужбовців, які виконують бойові завдання на найбільш складних ділянках фронту.
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 25000 до 25000 грн
Черкаси
Державна прикордонна служба України
У росії продовжують брехати про те, що Кримський півострів вдалося загарбати в України й окупувати «без жодного пострілу», тому що ніхто не чинив активного спротиву. Насправді опір…