ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чорний день для морпіхів рф: на Сумщині розгромили «елітний підрозділ», що захоплював Крим

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Червня 2025, 14:21

Бійці 21-ї окремої механізованої бригади на Сумщині завдали нищівної поразки підрозділам 810-ї бригади морської піхоти рф, яка брала участь в окупації Криму, внаслідок чого десять окупантів потрапили в полон, а російські «воєнкори» назвали цей бій «чорним днем для морської піхоти».

Про це повідомили на сторінці 21-ї окремої механізованої бригади.

Зазначається, що ворог втратив багато людей вбитими та пораненими, а десять солдатів потрапили в полон.

810-та бригада морської піхоти чорноморського флоту рф багато років дислокувалася в українському Севастополі та брала активну участь у захопленні півострова у 2014 році.

Полонені розповіли, що їхнім завданням було закріпитися в лісосмузі на українській території. «Нас направили закріпитися в лісосмузі. Щойно ми туди зайшли, нас „спалила“ „пташка“, і по нас почали працювати, причому з двох сторін», — розповідає один з окупантів.

За словами іншого, по них «летіло з усього: і „Баба Яга“, і FPV-дрони, і міномети».

Серед полонених є ті, кого змусили підписати контракт у в’язниці, погрожуючи додати термін за «зраду батьківщині», а також ті, хто лише 10-12 днів тому служив в окупованому Криму, а потім був кинутий на штурм.

Наразі життю полонених нічого не загрожує, їм надається медична допомога відповідно до вимог міжнародного гуманітарного права.

Як повідомляла АрміяInform, воїни-десантники спільно із суміжними підрозділами взяли в полон 15 військовослужбовців армії рф на території Сумщини.

Читайте нас у Facebook
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»

Оператор БПЛА підрозділу безпілотних систем «Тайфун» з позивним «Німець» може вражати ворога і наосліп.

В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків
В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» разом з бійцями 44-ї механізованої бригада відбили ворожий штурм на Покровсько-Костянтинівському напрямку.

«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків
«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана НГУ спільно із суміжними підрозділами відбили штурм ворога.

«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки
«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки

В автомобільному пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники припинили спробу виїзду за кордон чотирьох військовозобов’язаних громадян України.

У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм
У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм

На інноваційному полігоні НАТО з безпілотних систем відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації безпілотних літальних систем.

«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК
«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК

Військові 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» знайшли та знищили зенітно-ракетний комплекс «Оса».

ВАКАНСІЇ
Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Навідник танку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Електрик-моторист в батальйон зв’язку

від 21000 до 50000 грн

Дружківка

Технік до в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

--- ---