Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив про потужну підтримку Нідерландами ініціативи «Лінія дронів».
Про це він розповів у вівторок, 24 червня, у себе у Facebook.
Так, коментуючи підписання Нідерландами контракту, який передбачає фінансування виробництва для потреб Сил оборони України 600 тисяч вітчизняних дронів, які мають бути поставлені вже у 2025 році, міністр зазначив, що це лише частина нового пакета допомоги на суму понад 675 млн євро.
«Також передбачено постачання 100 додаткових радарів для виявлення БПЛА та техніки для евакуації поранених. Щиро дякую Нідерландам та особисто моєму другу міністру оборони Рубену Брекельмансу за лідерство та таку сильну підтримку. Це — приклад справжнього партнерства та віри в перемогу України. Разом робимо усе можливе, аби наші Збройні сили мали технологічну перевагу на полі бою», — підкреслив Рустем Умєров.

Як повідомляла АрміяInform, радари, які України отримає від Нідерландів, здатні виявляти ворожі БПЛА, а потім передавати цю інформацію системам протиповітряної оборони.
@armyinformcomua
У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.
Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.
Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.
Підрозділ РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» ліквідовують піхоту та транспортні засоби окупантів.
SMM-фахівець, військовослужбовець
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Медична сестра, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Бучач
Третій відділ Чортківського РТЦК та СП
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….