ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«З’явився переляк, вони скупчилися» — поблизу Лиману розбивають російські нічні штурми

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2025, 10:12

На Лиманському напрямку ще рік тому ворог активно намагався застосовувати механізовану техніку. Зараз давить саме кількістю піхоти та дронів. Працює ворожа авіація. Найскладніше — скиди КАБів.

Про це в ефірі Армія TV розповів Максим Білоусов, начальник відділення комунікацій 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади.

За його словами, бригада тримає стрій, максимально уповільнює просування ворога, якого значно більше. Позиції бригади ретельно маскуються. Коли ворог накопичується ближче, починають працювати міномети, артилерія, оператори дронів. Білоусов описав як виглядає типовий штурм.

«Вночі було пересування чотирьох піхотинців. І ось вони певний час рухалися ще більш-менш адекватно. Вони були вчотирьох і відстань була на око п’ять метрів між ними. Коли почули дрон, то з’явився переляк, вони скупчилися. Відповідно, наші зробили скид і три 200-х і один 300-х», — розповів Максим Білоусов.

Тієї ночі ворожі піхотинці, додав Білоусов, були в антидронових плащах. Проте використовують їх російські штурмовики часто дуже дивно.

«Антидронові плащі іноді використовують вдень. Причому вони саме чорного кольору. Мені не зовсім зрозуміло, що в них у голові, коли вони намагаються таким чином використовувати їх вдень. Це такі прямокутники, які дуже добре видно», — зазначив начальник відділення комунікацій 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади.

Як повідомляла АрміяInform, на Торецькому напрямку основною ціллю російських військ залишається місто Костянтинівка, яке ворог намагається обійти зі всіх сторін.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Артилеристам вручили яскраво-червоні берети

Артилеристам вручили яскраво-червоні берети

Урочиста церемонія вручення яскраво-червоних беретів кольору «Полум’я» артилеристів відбулась у дивізіонах 40-ї артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта.

На Слов’янському напрямку ворог атакував у районі Серебрянки

На Слов’янському напрямку ворог атакував у районі Серебрянки

Від початку доби зафіксовано 58 бойових зіткнень. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Військові отримуватимуть протишахедні дрони через DOT-Chain Defence

Військові отримуватимуть протишахедні дрони через DOT-Chain Defence

Агенція оборонних закупівель МОУ розширила перелік доступної техніки, яка постачається через DOT-Chain Defence. Відтепер бригади зможуть обирати та отримувати засоби для боротьби з ворожими «шахедами». Наразі такі дрони доступні за програмою «Армія дронів Бонус».

Ворожа пропаганда збрехала про захоплення населенного пункту Котлине — УВ «Схід»

Ворожа пропаганда збрехала про захоплення населенного пункту Котлине — УВ «Схід»

Заяви ворога про нібито захоплення населеного пункту Котлине, котрий входить до зони відповідальності 152-ї єгерської бригади, не відповідають дійсності.

У Харкові затримали чоловіка, який вистрелив у військовослужбовця і спробував втекти

У Харкові затримали чоловіка, який вистрелив у військовослужбовця і спробував втекти

Напад стався 31 грудня близько 9:00 у Немишлянському районі міста Харкова на вулиці Харківських Дивізій під час перевірки документів у водія автомобіля.

За 2025 рік інженерні війська знешкодили майже мільйон вибухонебезпечних предметів

За 2025 рік інженерні війська знешкодили майже мільйон вибухонебезпечних предметів

За 2025 рік інженерні війська Сил підтримки ЗСУ знешкодили та знищили майже мільйон вибухонебезпечних предметів.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Механік-водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Військовослужбовець за контрактом

від 20100 до 100000 грн

Жовті Води

4 відділ Кам'янського РТЦК та СП

Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---