ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Група ухилянтів довірилася неповнолітньому провіднику

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Червня 2025, 9:56

На кордоні зі Словаччиною затримали групу військовозобов’язаних чоловіків, які вирішили скористатися послугами неповнолітнього провідника.

Про це в четвер, 5 червня, повідомили у пресслужбі ДПСУ.

«Невідомі намагалися у темряві подолати загороджувальний паркан, коли їх виявив прикордонний наряд відділу „Ужгород“. Під час затримання порушники намагалися втекти від правоохоронців. Щоб зупинити чоловіків, прикордонникам довелося здійснити декілька попереджувальних пострілів вгору», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, четверо затриманих виявилися закарпатцями, п’ятий — жителем Черкащини.

«Оперативники встановили, що один з них, неповнолітній житель села Холмок Ужгородського району, виконував функцію організатора переправлення та провідника. За грошову винагороду він зобов’язався перевести через українсько-словацький кордон трьох односельчан та черкасця, з яким сконтактувався через спільних знайомих. Юнак винайняв таксі, яким вони дісталися у прикордоння, а далі повів чоловіків пішки», — розповіли прикордонники.

Ухилянт підробив документи друга, щоб чкурнути за кордон
Ухилянт підробив документи друга, щоб чкурнути за кордон

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
З повним зарядом ракет — наші пілоти випередили ворожих артилеристів

З повним зарядом ракет — наші пілоти випередили ворожих артилеристів

Пілоти батальйону Fatum 60-ї механізованої Інгулецької бригади змогли знайти у лісі російську РСЗВ, яка готова була відкрити вогонь по наших позиціях.

Ворог атакував 42 рази на Покровському напрямку і 24 на Костянтинівському — Генштаб ЗСУ

Ворог атакував 42 рази на Покровському напрямку і 24 на Костянтинівському — Генштаб ЗСУ

Всього від початку доби на фронті відбулося 117 бойових зіткнень.

Хоч пішки, хоч на мотоциклах — знищені учасники ворожого прориву на півдні Мирнограду

Хоч пішки, хоч на мотоциклах — знищені учасники ворожого прориву на півдні Мирнограду

Оператори батальйону ударних безпілотних авіакомплексів Perun corps 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади ліквідували окупантів, які брали участь у штурмі.

Кіровоградський ТЦК та СП не має жодного стосунку до конфлікту з водіями моторолерів

Кіровоградський ТЦК та СП не має жодного стосунку до конфлікту з водіями моторолерів

У зв’язку з поширенням у соцмережах відео, яке нібито демонструє конфлікт між військовим та цивільними, Кіровоградський ТЦК та СП заявив, що не має жодного стосунку до цього інциденту.

Битва за Покровськ — ССО знищили позиції снайперів та пілотів БПЛА ворога 

Битва за Покровськ — ССО знищили позиції снайперів та пілотів БПЛА ворога 

Підрозділи Сил спеціальних операцій із застосуванням Middle strike дронів завдали серію уражень ворогу, що веде наступальні дії у бік Покровсько-Мирноградської агломерації.

Як пілоти готуються до виїзду і що беруть на позиції — «Фенікс» розповів

Як пілоти готуються до виїзду і що беруть на позиції — «Фенікс» розповів

Пілот FPV-дрона з позивним «Барс» та оператор БПЛА «Mavic» з позивним «Америка» розповіли про бойову рутина.

ВАКАНСІЇ

Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Старший стрілець-оператор

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---