ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Без шансів для ворога: на Куп’янському напрямку за кілька днів «відмінусували» вантажівку та понад десяток окупантів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Червня 2025, 21:54

Українські оператори безпілотних авіаційних систем продовжують майстерно виявляти та знищувати ворожі цілі на лінії фронту, завдаючи противнику відчутних втрат як у техніці, так і в живій силі. Чергові успішні удари було завдано на Куп’янському напрямку в Харківській області.

Про результативну бойову роботу своїх бійців повідомили на офіційній сторінці бригади «Помста».

«Підрозділ безпілотних авіаційних систем „Фенікс“ бригади „Помста“ продовжує завдавати точних ударів по ворожих цілях на Харківщині», — йдеться у повідомленні.

За результатами бойової роботи протягом останніх днів на Куп’янському напрямку українськими дронами було знищено одну військову вантажівку російських окупантів. Окрім втрат у техніці, противник зазнав і втрат в особовому складі: четверо загарбників було ліквідовано, ще дев’ять отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку росіяни намагаються просуватися малими групами через «зеленку», але українські захисники виявляють їх і знищують ще на підходах. Тим, хто виживає, часто вдається відступити лише як «каліки». Також вдалося успішно вразити ворожий комплекс РЕБ «Житель».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
АрміяInform вітає з Новим роком!

АрміяInform вітає з Новим роком!

АрміяInform щиро вітає всіх українок і українців з прийдешнім Новим роком!

«Цифровізація не могла не торкнутися військово-лікарської експертизи» — Дмитро Мірошниченко

«Цифровізація не могла не торкнутися військово-лікарської експертизи» — Дмитро Мірошниченко

Висновки ВЛК автоматично передаються до реєстру військовозобов'язаних «Оберіг», інформація про передатність або непередатність і дату проходження ВЛК відображаються у застосунку Резерв+.

Румунія надасть 50 млн євро на ініціативу з купівлі зброї для України

Румунія надасть 50 млн євро на ініціативу з купівлі зброї для України

Уряд Румунії схвалив рішення приєднатися до механізму PURL (Перелік пріоритетних потреб України), який забезпечує закупівлю зброї у США для України.

Генштаб ЗСУ: уражено НПЗ у Туапсе, нафтобазу та низку інших цілей російських окупантів

Генштаб ЗСУ: уражено НПЗ у Туапсе, нафтобазу та низку інших цілей російських окупантів

У рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 31 грудня підрозділи Сил оборони України уразили Туапсинський нафтопереробний завод  у Краснодарському краї рф.

Володимир Зеленський: Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам

Володимир Зеленський: Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з прийдешнім Новим роком.

«Ти починаєш їм співати, а вони — усміхатися»: як музика допомагає відновлюватись військовим

«Ти починаєш їм співати, а вони — усміхатися»: як музика допомагає відновлюватись військовим

Напередодні свята Різдва українська поетеса, композитор, співачка, а зараз військовослужбовиця 39-ї окремої бригади берегової оборони Христина Панасюк, розповіла, як музика допомагає відновлюватись військовим.

ВАКАНСІЇ
Снайпер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Санітарний інструктор

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Оператор відділення радіорозвідки

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Кухар в ЗСУ (за контрактом)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

--- ---