ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Волині викрито ще одну схему незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Травня 2025, 20:14

Правоохоронні органи викрили на Волині ще одну схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон.

Про це у п’ятницю, 30 травня, повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Там розповіли, що організатором схеми виявився 36-річний житель Камінь-Каширського району.

«Він за грошову винагороду у розмірі $6000 обіцяв допомогти особам призовного віку незаконно перетнути кордон. До протиправної діяльності чоловік сподівався залучити військовослужбовця ДПСУ, звернувшись до нього з пропозицією за неправомірну вигоду $3000 посприяти у незаконному перетині кордону третій особі», — йдеться у повідомленні.

Наразі як самого ділка, так і його 27-річного клієнта затримано у порядку ст. 208 КПК України. Також було затримано і його «клієнта» — 27-річного мешканця Волині.

«За місцем проживання організатора схеми проведено санкціоновані обшуки. Правоохоронці вилучили грошові кошти, які були предметом злочину, мобільний телефон та транспортний засіб, який використовувався як засіб вчинення кримінального правопорушення», — додали прикордонники.

Тікали та маскувалися: ухилянти-водолази намагалися переплисти Дністер
Тікали та маскувалися: ухилянти-водолази намагалися переплисти Дністер

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив про ситуацію на Покровському напрямку.

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

Міністерство закордонних справ України заперечило існування листа, в якому Київ нібито закликав бойкотувати пропозиції представників партій «Рух 5 Зірок» та Forza Italia».

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

Через атаку безпілотниками у Павлограді загинув 55-річний чоловік. Поранення протягом дня отримали три людини.

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Розвідувально-ударні групи БПЛА прикордонної бригади «Гарт» (1-й прикордонний загін) продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі на Південно-Слобожанському напрямку.

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Президент України Володимир Зеленський повідомив про виконання попередніх домовленностей з ФРГ щодо посилення української протиповітряної оборони, та анонсував подальшу роботу у цьому напрямку.

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Загалом від початку доби відбулося 95 бойових зіткнень, з них більше третини на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Медична сестра, бойовий медик (в/ч А2558)

від 21000 до 121000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Верховина

Косівський РТЦК та СП

Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Радіотелеграфіст (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

--- ---