Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…
Країни ЄС погодили створення кредитного оборонного фонду на 150 мільярдів євро. Програма спрямована на посилення стратегічної автономії Європейського континенту.
Про це в ефірі «Суспільне Новини» говорив Іван Ус, головний консультант національного Інституту стратегічних досліджень.
Програма передбачає спільні запозичення і видачу кредитів країнам ЄС, а також партнерам, включаючи Україну, для розвитку ВПК і оборони. Це безперечний поступ для Європи і серйозна допомога для нашої держави.
За його словами, Європа роздумувала про розбудову власної оборони ще з 50-х років минулого століття, коли головним провідником цієї ідеї був легендарний французький президент Шарль де Голль. Велика війна в Україні та агресивна риторика президента США Дональда Трампа, який має намір скорочувати військову присутність США в Старому світі, мотивує Європу врешті розпочати процес цього будівництва.
«Було прийнято ідею щодо виділення 800 мільярдів євро на підвищення безпеки в Європі. Паралельно був дуже важливий крок від Німеччини. Було прийнято рішення, що в рахуванні стелі державного боргу витрати на безпеку не враховуються. Це традиційно було причиною, що Європа менше витрачала на безпеку», — зазначає Іван Ус.
Європа дійсно рухається до безпекової автономії. Проте рухається, переконаний Ус, дуже повільно. Саме тому важливо, щоб усі нові плани, якомога швидше почали втілювали в життя. І таким планом є ініціатива про створення оборонного фонду на 150 мільярдів євро.
«Частково ці гроші, які будуть виділятися на закупівлю боєприпасів для Європи, будуть виділятись Україні. Для того, щоб Україна виробляла собі озброєння. Тобто — ми вас кредитуємо, даємо гроші на те, щоб ви виробляли озброєння, ви їм будете користуватись. Але потім ви будете робити це озброєння для нас», — пояснив головний консультант національного Інституту стратегічних досліджень.
Інший трек — власне інвестиції в європейські військово-промислові компанії. І це також допоможе Україні. Принаймні отримати новітні зразки озброєння.
«Необхідно, щоб зараз Україна уклала угоди щодо випробування всіх новітніх видів озброєнь, які виробляє ЄС. Найкраще поле для випробування озброєння це діюча війна. І ось тут Україна надає це поле. Щоб усе, що буде вироблятися за європейські гроші, потрапляло в Україну для випробування», — резюмував Іван Ус.
Раніше АрміяInform вже розповідала про «мури для Старого світу» і запуск конструювання повноцінної архітектури європейської безпеки.
@armyinformcomua
У ніч на 10 березня Сили оборони України завдали серії уражень по російських складах ПММ, станції РЕБ, пункту управління БПЛА та артилерії.
Воїни батальйону «Материк» Повітряних Сил ЗСУ настільки впевнено відбивали штурм ворога, що примусили росіян здатися.
Внаслідок співпраці підрозділів кіберборотьби з іншими складовими Сил оборони виявлено та уражено військових обʼєктів рф на більш ніж $57 млн.
У Національній гвардії України сформовано 5 нових полків для посилення спроможностей фронту і ППО.
Бійці 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» відбили штурм російської групи.
Окупанти відчутно знизили атакувальну активність на Костянтинівському напрямку і, ймовірно, накопичують резерви для відновлення штурмів за сприятливих умов.
Командир бойової машини-командир мотопіхотного відділення
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Механік-водій
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Офіцер військовослужбовець – Курси для офіцерів запасу (ППО, ДРОНИ, ЛОГІСТИКА, ЗВ’ЯЗОК, РЕБ)
від 25000 до 125000 грн
Новомосковськ
Новомосковський РТЦК та СП
Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…