ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністр оборони зустрівся з виробником ЗРК Patriot: обговорили посилення ППО України

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Травня 2025, 11:15

Посилення протиповітряної оборони України, зокрема за рахунок додаткових систем Patriot та ракет до них, а також розширення оборонно-промислової співпраці стали ключовими темами результативної зустрічі Міністра оборони України Рустема Умєрова з делегацією американської компанії Raytheon — одного з провідних світових виробників високотехнологічного озброєння.

Про це міністр оборони повідомив на своїй офіційній сторінці.

Міністр провів змістовну розмову з віцепрезидентом Raytheon із питань систем ППО та ПРО Джо Деантоном, під час якої акцент зробили на критичній потребі України у додаткових ППО-комплексах та ракетах до них.

«Йдеться не просто про техніку — мова про захист наших людей, критичної інфраструктури, міст і сіл. Це питання національного пріоритету. Ми готові інвестувати в цю сферу, адже стоїмо за життя наших громадян і стійкість держави», — підкреслив Рустем Умєров.

Міністр окремо наголосив на важливості розширення співпраці з компанією Raytheon — виробником систем Patriot — у межах довгострокового стратегічного курсу на поглиблення партнерства між Україною та США в оборонно-промисловій сфері.

Особливу увагу приділили потенційній кооперації між українськими та американськими оборонними компаніями. За словами міністра, такий підхід дозволить зробити обслуговування озброєння оперативнішим і якіснішим — що особливо важливо в умовах бойових дій.

«Ми прагнемо, щоб західні системи озброєнь працювали безперебійно, швидко обслуговувалися та адаптувалися під українські реалії. У цьому — ключ до ефективності на фронті», — зазначив Рустем Умєров.

Очільник Міноборони висловив подяку Джо Деантону та команді Raytheon за «предметну розмову, фаховий підхід і реальну роботу в Україні», а також підтвердив відкритість української сторони до технологічного партнерства.

Підсумовуючи зустріч, Рустем Умєров коротко сформулював головний меседж української оборонної політики:

«Робимо все, аби Україна була захищеною, сильною й безпечною»

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що за дорученням Президента України Володимира Зеленського провели засідання Ради Координаційного штабу з питань військовополонених.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Є деякі нові ідеї, як наблизити реальний мир» — звернення Президента

«Є деякі нові ідеї, як наблизити реальний мир» — звернення Президента

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 25 грудня розповів про подальшу роботу у напрямку дипломатії, посилення війська та тиску на росію.

Напав на військовослужбовців з ножем: у Дніпрі розпочато кримінальне провадження

Напав на військовослужбовців з ножем: у Дніпрі розпочато кримінальне провадження

Вдень 25 грудня 2025 року на одній із вулиць міста Дніпра під час виконання службових обов’язків поранено двох військовослужбовців Амур-Нижньодніпровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

«Більшість вчаться з нуля» — військові медики розповіли про мету курсу тактичної медицини на БЗВП

«Більшість вчаться з нуля» — військові медики розповіли про мету курсу тактичної медицини на БЗВП

Неважливо, чи людина мобілізувалася, чи пішла до війська по контракту. У будь-якому разі вона має пройти курс базової військової підготовки. Одна з найважливіших складових такої підготовки — тактична медицина.

Представництво НАТО привітало українців з Різдвом та підтвердило довгострокову підтримку України

Представництво НАТО привітало українців з Різдвом та підтвердило довгострокову підтримку України

Представництво НАТО в Україні привітало українців та українок із Різдвом Христовим і прийдешнім Новим роком, підтвердивши незмінну підтримку України в боротьбі за свободу та незалежність.

Заочно засуджено 5 військових рф, які катували цивільних під час окупації Сумщини

Заочно засуджено 5 військових рф, які катували цивільних під час окупації Сумщини

Вироком суду їх визнано винними в порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28/ч. 1 ст. 438 КК України) та заочно засуджено до 10 років позбавлення волі.

Президент анонсував посилення бойових підрозділів, зокрема їх безпілотної складової

Президент анонсував посилення бойових підрозділів, зокрема їх безпілотної складової

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь заступника керівника Офісу Президента полковника Павла Паліси щодо рішень, необхідних для посилення фронтових позицій та української армії.

ВАКАНСІЇ

Далекобійник / перевізник для сил оборони

від 38400 до 130600 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Військовослужбовець, Комірник (начальник) складів

від 20000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Водій

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---