Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Окупанти в ніч на 4 травня влаштували чергову масовану повітряну атаку на Україну, застосувавши складну тактику з використанням великої кількості ударних безпілотників та дронів-імітаторів. Сили оборони України успішно відбили значну частину нападу: підтверджено збиття 69 ударних БПЛА, ще 80 імітаторів були нейтралізовані й не досягли цілей. Проте внаслідок атаки постраждали п’ять областей країни.
Про це інформують Повітряні Сили ЗСУ.
Як зазначається в повідомлені, атака тривала з вечора 3 травня (з 21:00) до ранку 4 травня. Загалом противник випустив 165 повітряних об’єктів, включаючи ударні дрони типу «Shahed» та безпілотники-імітатори інших типів.
Пуски здійснювалися з території рф (райони Брянська, Курська, Орла, Міллерово, Приморсько-Ахтарська) та з тимчасово окупованої території Запорізької області (район Приморська). Широка географія запусків свідчить про намір ворога атакувати різні регіони України одночасно.
Відбиттям нападу займалися різні підрозділи Сил оборони:
Завдяки їхній злагодженій роботі станом на 9:00 ранку підтверджено:
Попри високий відсоток збитих та нейтралізованих цілей, постраждали п’ять областей України: Харківщина, Донеччина, Дніпропетровщина, Черкащина та Київщина. Наслідки атак у цих регіонах уточнюються місцевою владою.
Як повідомляла АрміяInform, внаслідок ударів у ніч на 4 травня виникли пожежі та руйнування у трьох районах Києва. За попередніми даними, постраждало семеро людей, серед яких двоє дітей. Усі пожежі на ранок вдалося ліквідувати силами рятувальників.
У зоні відповідальності ОК «Захід» у більшості випадків — майже 100 % — громадян, які скоїли правопорушення щодо мобілізації, притягують до відповідальності.
Хоча ворог суттєво збільшив кількість ударів дронами, наша ППО змогла перехопити понад 90% російських БПЛА.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 62.
Сьогодні російські війська вчинили цинічний акт тероризму під час церемонії поховання на території Національного військового меморіального кладовища.
Сьогодні опівдні росіяни скинули на місто Краматорськ п’ять авіабомб. Щонайменше дві людини загинули і троє дістали поранення.
Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру жителю Хмельницького, який за гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку в системі «Оберіг».
Кухар, військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Майстер, військовослужбовець
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….