ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Коли «Гіацинт» в’яне від вогню: Сили оборони показали, як позбавляти ворога вогневої переваги

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Квітня 2025, 13:24

Навіть потужна далекобійна артилерія ворога не є непереборною перешкодою для майстерності та рішучості українських воїнів. Бійці 5-ї окремої штурмової Київської бригади продемонстрували це на Краматорському напрямку, філігранно знищивши російську 152-мм самохідну гармату 2С5 «Гіацинт-С» — зброю, яка активно заважала просуванню українських сил.

Відео бойової роботи оприлюднили на сторінці бригади.

Як зазначили бійці, ліквідована САУ «Гіацинт-С» є далекобійною системою, яку окупанти використовували саме для того, щоб «стримувати наші штурми». Це робило її пріоритетною та важливою ціллю. «Ціль вартістю в мільйони», — так оцінюють її значущість у бригаді.

Проте, завдяки точним та скоординованим діям українських дронарів, вдалося перетворити цей артилерійський «цвіт» на звичайний брухт. Окрім самої САУ, повідомляється також про успішне ураження укріплень противника та піхоти в укриттях.

Як повідомляла АрміяInform, масштабну та результативну операцію з «осліплення» та «оглушення» противника провели воїни 5-ї окремої штурмової Київської бригади на Краматорському напрямку. Захисникам вдалося одним махом знищити цілу низку ворожих засобів спостереження, зв’язку, протитанкової оборони та укриття з особовим складом.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Духовні наставники війська» — Головнокомандувач ЗСУ привітав капеланів з їхнім професійним святом

«Духовні наставники війська» — Головнокомандувач ЗСУ привітав капеланів з їхнім професійним святом

У неділю, 12 жовтня, Головнокомандувач ЗС України генерал Олександр Сирський привітав військового капелана з їхнім професійним святом.

Володимир Зеленський: Ворог посилює удари по українській енергетиці

Володимир Зеленський: Ворог посилює удари по українській енергетиці

Президент України Володимир Зеленський констатує, що російські війська посилюють удари по цивільних об’єктах, зокрема й енергетичної інфраструктури.

На Одещині внаслідок ворожих ударів пошкоджено енергетичну інфраструктуру

На Одещині внаслідок ворожих ударів пошкоджено енергетичну інфраструктуру

Внаслідок російської повітряної атаки на Одеську область було пошкоджено енергетичну інфраструктуру.

Бійці «Прайм» знищили позиції ворожих операторів БПЛА на Північно-Слобожанському напрямку

Бійці «Прайм» знищили позиції ворожих операторів БПЛА на Північно-Слобожанському напрямку

Українські захисники з РУБпАК «Прайм» знищили на Північно-Слобожанському напрямку позиції російських операторів безпілотних систем та інші ворожі цілі.

Український армієць Андрій Гусенко виборов срібло Чемпіонату світу з вітрильного спорту

Український армієць Андрій Гусенко виборов срібло Чемпіонату світу з вітрильного спорту

Армієць Андрій Гусенко завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з вітрильного спорту, що проходив в Італії.

Прикордонники влаштували засідку на ухилянтів з Харківщини та Миколаївщини

Прикордонники влаштували засідку на ухилянтів з Харківщини та Миколаївщини

Прикордонники Житомирського загону викрили чергову спробу військовозобов’язаних чоловіків незаконно потрапити до країн Євросоюзу, влаштувавши їм засідку у лісі.

ВАКАНСІЇ

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Санітарний інструктор 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Гвiздець

А7153

Номер обслуги ЗУ 23-2 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

--- ---