Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Оператор ПТРК «Стугна-П» 79 десантно-штурмової Таврійської бригади ДШВ ЗСУ з позивним «Джон» має на особистому рахунку 8 знищених одиниць ворожої бронетехніки.
Відео про бійця було оприлюднене 23 квітня на каналі бригади.
Коли починається російський штурм, завдання «Джона» й інших наших протитанкістів — знищити російську бронетехніку. Не дати ворогу навіть наблизитись до наших передових позицій.
Протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» українського виробництва вже давно наводить жах на російських танкістів.
А наші оператори цього комплексу, завдяки постійній бойовій роботі, є одними з найвправніших в Україні.
«Але яким би професіоналом ти не був — вдосконалювати навички потрібно постійно», — каже «Джон».
Як тренуються протитанкісти 79 бригади та які переваги у «Стугни», дивіться у відео:
Як повідомляла АрміяInform, у 79 бригаді розповідають, що російські мотоштурмовики мчать по тілах побратимів.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Оператор БПЛА, військовослужбовець в 100 -ту бригаду ЗСУ
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….