ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент оприлюднив відео допиту полоненого громадянина КНР

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Квітня 2025, 17:00
Один з полонених китайців на допиті. Скрін з відео пресслужби Президента

Володимир Зеленський заявив, що продовжується дослідження всіх обставин залучення громадян Китаю до російського окупаційного контингенту.

Відео було оприлюднене 10 квітня на каналі Президента.

«Служба безпеки України здійснює необхідні процесуальні дії з полоненими, які були захоплені нещодавно на Донеччині. Також вивчається вся інформація щодо участі інших таких осіб у діях Росії проти України.

Очевидно, що це не поодинокі випадки, а системна російська робота, зокрема, на території та в юрисдикції Китаю щодо вербування громадян цієї держави на війну.

Потрібно зробити все необхідне, щоб у Росії не було таких і подібних можливостей затягувати й розширювати війну», — зауважив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, стало відомо, яка бригада ЗСУ взяла в полон громадян Китаю на Донеччині.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ворог обрав тактику війни дронів» — неподалік Оріхового небо «забруднене» великою кількістю безпілотників

«Ворог обрав тактику війни дронів» — неподалік Оріхового небо «забруднене» великою кількістю безпілотників

На Оріхівському напрямку зараз не спостерігають масштабних атак ворога. Йдуть вперед дрібні штурмові групи. Піхота окупантів переміщується по одному, максимум по двоє, в темну пору доби.

Ракетний удар по Харківщині: є загибла і 10 постраждалих, пошкоджені адмінбудівлі

Ракетний удар по Харківщині: є загибла і 10 постраждалих, пошкоджені адмінбудівлі

На Харківщині внаслідок ракетного удару росії по місту Берестин загинула 17-річна дівчинка, щонайменше 10 людей постраждали.

На Сумщині жителі знайшли ворожий дрон у себе у дворі

На Сумщині жителі знайшли ворожий дрон у себе у дворі

Мобільна група Управління вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Сумській області отримала повідомлення про виявлення небезпечного предмета.

Затримала ворожого інформатора, який допомагав рф готувати прорив на Харківщині

Затримала ворожого інформатора, який допомагав рф готувати прорив на Харківщині

Ним виявився 62-річний мешканець Ізюма, який допомагав військовому командуванню рф у підготовці наступальної операції на регіон.

«Були випадки, що КАБами сипали по своїх» — на Покровському напрямку припинилися броньовані штурми, атакують поодинокими піхотинцями

«Були випадки, що КАБами сипали по своїх» — на Покровському напрямку припинилися броньовані штурми, атакують поодинокими піхотинцями

На Покровському напрямку загальна ситуація змінилася — зменшилася кількість механізованих штурмів. Цього тижня «працює» більше ворожа піхота, атакують поодинокі групи.

Цієї ночі було збито/подавлено 101 ворожий БПЛА — Повітряні Сили

Цієї ночі було збито/подавлено 101 ворожий БПЛА — Повітряні Сили

У ніч на 18 листопада (з 20:00 17 листопада) противник атакував чотирма балістичними ракетами «Іскандер-М» з Ростовської та Воронезької обл. – рф та 114-ма ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» і безпілотниками інших типів з напрямків: Курськ, Орел, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, – рф, Чауда - ТОТ АР Крим, близько 70 із них — «Шахеди».

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Офіцер-психолог

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---