Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
На Лиманському напрямку ворог йде вперед піхотою. Ворожі командири не жаліють особовий склад і намагаються спалювати його в постійний атаках.
Про це в ефірі «Суспільне. Новини» розповів Максим Білоусов, начальник відділення комунікацій 60 окремої механізованої бригади.
За його словами, у ворожих піхотинців існує певна кастовість. Першими кидають в «накати» колишніх зеків або нещодавно мобілізованих. Коли ті потрапляють в полон, то зізнаються, що навіть не знали, що йдуть на українські позиції.
«Один розповідав: „Ось я пішов, мені сказали, що потрібно води віднести на позиції. Потім я опиняюсь на позиціях. Виявляється, що це не російські позиції, це вже ваші українські позиції, і таким чином ось мене відправили..“», — розповів начальник відділення комунікацій 60 окремої механізованої бригади.
Інколи, зізнається Білоусов, аеророзвідники спостерігають справді дикі епізоди. Такими, наприклад, є людські жертвоприношення, які практикують в російській армії.
«За якусь провину їх прив’язують до дерева і так залишають. Вони стоять прив’язаними до дерева. Це у них називається „жертва Бабє Ягє“. Вони так називають наші важкі ударні дрони», — розповідає Максим Білоусов.
Як повідомляла АрміяInform, у Торецьку ситуація динамічна, там постійно точаться бої. Росіяни продовжують спроби взяти місто, про окупацію якого прозвітували ще кілька місяців тому. Використовують усі засоби, щоб зайти на українській позиції або хоча б зруйнувати їх.
До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.
@armyinformcomua
Пілоти БПЛА та артилеристи 39-ї окремої бригади берегової оборони завдали комплексного удару по позиціях ворога на лівому березі Дніпра, знищивши пункт управління безпілотниками, польовий склад боєприпасів та низку інших цілей.
Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч із заступником міністра оборони Об’єднаних Арабських Еміратів, штабним генерал-лейтенантом Ібрагімом Насером Аль-Алаві, під час якої відзначив «надзвичайно важливу роль» ОАЕ у звільненні українських полонених.
Маркетплейс для військових DOT-Chain Defence розвивається, масштабуючи як кількість представлених дронів, так і кількість підрозділів, що долучаються до експлуатації.
Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністром промисловості, бізнесу та фінансів Данії Мортеном Бьодсковом, під час якої подякував за підтримку в рамках «данської моделі», що, за його словами, допомогла суттєво наростити виробництво українських дронів і ракет.
На всьому Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбивають штурми російської піхоти. Є три «гарячі» точки. В районах Вовчанська, Мілового й на берегах Осколу.
Від початку доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 101 бойове зіткнення. Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському, Південно—Слобожанському та Торецькому напрямках.
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 21000 до 24000 грн
Мукачево
Мукачівський прикордонний загін
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…