ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Просто в спортивних штанях бігають» — поблизу Лимана росіяни масово утилізують своїх піхотинців

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2025, 13:03
Кульгавий з автоматом. Останні секунди життя російського штурмовика. Скрін з відео

На Лиманському напрямку, у зоні відповідальності 60 окремої механізованої бригади, починаючи з нового року, тривають лише піхотні штурми. Але кількість особового складу ворога настільки велика, що він атакує майже без перерви.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Максим Білоусов, начальник відділення комунікацій 60 ОМБр.

За його словами, механізовані штурми ще трапляються, але їх набагато менше, зазвичай там небагато машин — одна БМП, один танк чи БТР.

Переважно штурми виключно піші, і наші бійці розбивають їх ущент. Так, наприклад, лише одна рота розвідки бригади за місяць знищує приблизно від 30 до 40 осіб, які йдуть у штурми. Здається, противник утилізує свою піхоту.

«У ворога є певна кастовість. Є обрані, які добре навчені, добре екіпіровані. Можливо, мають більше грошей та зв’язків. І колишні зеки, яких кидають у м’ясні штурми, щоб їх знищували якомога більше. Солдати можуть бути з мінімальною кількістю зброї, без якогось забезпечення. Іноді буває таке, що вони просто в спортивних штанях бігають», — розповів Максим Білоусов.

Як повідомляла АрміяInform, наразі на Покровському напрямку ідуть активні штурмові дії, ворог продовжує використовувати погіршення погодних умов для пересування.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
СБУ зірвала спробу підриву потяга та викрила вербування молоді під виглядом «спецоперацій»

СБУ зірвала спробу підриву потяга та викрила вербування молоді під виглядом «спецоперацій»

Контррозвідка Служби безпеки України спільно з Нацполіцією провела масштабну спецоперацію, у результаті якої затримали вісьмох російських агентів в Одесі, та двох у Львові.

«Робота „Граду“ — як музика, може, як „Metallica“»: історія вчителя математики, який став навідником РСЗВ

«Робота „Граду“ — як музика, може, як „Metallica“»: історія вчителя математики, який став навідником РСЗВ

Навідник РСЗВ «Град» на псевдо «Чорний», вчитель математики за освітою та рок-музикант у душі, розповів про свою бойову роботу на Донеччині, про те, як скриня з інструментами врятувала йогу ногу від FPV-дрона, та чому залп «Граду» іноді нагадує йому музику «Metallica».

Нові трупи змішуються зі старими — «Скеля» ганяє переляканих окупантів посадками та дорогами смерті

Нові трупи змішуються зі старими — «Скеля» ганяє переляканих окупантів посадками та дорогами смерті

Бійці 425 окремого штурмового полку «Скеля» показали, як ганяють розгублених та наляканих російських військових посадками та дорогами смерті.

Мріяв стати музикантом, а став грозою Су-24: історія зенітника «Шустрого», який збив ворожий бомбардувальник

Мріяв стати музикантом, а став грозою Су-24: історія зенітника «Шустрого», який збив ворожий бомбардувальник

Начальник зенітної ракетної обслуги, старший лейтенант на псевдо «Шустрий», який у дитинстві мріяв стати музикантом, за час повномасштабного вторгнення разом зі своїм підрозділом знищив російський бомбардувальник Су-24 та два ударні дрони типу «Shahed».

«День прожив — і слава Богу»: розвідка показала настрої серед населення російського прикордоння

«День прожив — і слава Богу»: розвідка показала настрої серед населення російського прикордоння

Українська розвідка перехопила розмову мешканки Бєлгородської області рф, яка у стані апатії та розпачу розповідає про життя під постійними атаками дронів і пригнічені настрої серед місцевих жителів — наслідок війни, розв’язаної Кремлем.

Ухилянт намагався переплисти Тису на каяку

Ухилянт намагався переплисти Тису на каяку

Прикордонники Могилів-Подільського загону затримали 37-річного мешканця Полтавської області, який намагався незаконно покинути країну, перепливши Тису на каяку.

ВАКАНСІЇ

Вогнеметник у ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Самбір, Львівська область

навідник ЗУ-23-2, стрілець-зенітник

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Лікар-невропатолог (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

--- ---