ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бійці «Форпосту» відбили ворожий штурм на Вовчанському напрямку

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Березня 2025, 16:03

Російські загарбники здійснили чергову спробу атакувати українські позиції на Вовчанському напрямку, проте дістали гідну відсіч та зазнали значних втрат.

Про це в середу, 26 березня, повідомили в Державній прикордонній службі.

Як видно на оприлюднених кадрах, окрім живої сили, у штурмових діях росіяни використали також кілька одиниць бронетехніки.

«Ворог застосував дві одиниці МТЛБ та БМП-2. Окупанти діяли силами до взводу. Прикордонники спочатку знищили завчасно виявлену техніку, потім відпрацювали по „мотолигах“, які намагалися доїхати до наших позицій. Після розбиття важкої техніки ворожі штурмовики стали наступною мішенню для наших операторів. Скиди знайшли кожного», — розповіли в ДПСУ.

Як повідомляла АрміяInform, з початку доби між українськими захисниками та російськими загарбниками відбулося 207 бойових зіткнень, найбільше — на Покровському напрямку.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники Чопського загону затримали 49-річного закарпатця, який видавав себе за рибалку, щоб дістатися Словаччини.

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Українські військові пояснили алгоритм прийняття рішень щодо ударів по місцях накопичення російських окупаційних сил.

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

У вівторок, 7 жовтня, Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч з новопризначеним надзвичайним і повноважним послом Німеччини Гайко Томсом.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Стрілець-помічник гранатометника до в/ч А2800

від 20000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики

від 25000 до 25000 грн

Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.

Командир стрілецього взводу

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)

--- ---