Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…
39 окрема бригада берегової оборони 30 корпусу морської піхоти ВМС ЗС України вже набирає добровольців за новим проєктом «Контракт 18-24».
Про це в ефірі радіо «Бриз» розповів рекрутер бригади на позивний «Рембо».
Він розповів про основні відмінності цього контракту — визначений термін служби (1 рік), тільки бойові посади для солдатського та сержантського складу, можливість обрати вищий навчальний заклад після служби, більш комплексна та тривала підготовка.
Також кожен рекрут має право на виїзд за кордон і основа цього контракту — разова грошова виплата у розмірі 1 мільйон гривень, яка поділяється на три частини.
«Кожен рекрут проходить базову військову підготовку, потім фахова підготовка залежно від обраної спеціальності і курс адаптації вже всередині нашої бригади та подальше бойове злагодження», — пояснив рекрутер.
Представник бригади наголосив, що контракт можуть підписати не лише хлопці, а й дівчата. «Кожна людина має право обирати собі спеціальність, яка їй дійсно цікава та до якої вона буде підготовлена», — сказав він.
Рекрутер також пояснив, чому добровольці мають долучитися саме до 39-ї окремої бригади берегової оборони.
«Як кажуть у нас, ми бригада сімейного типу. Ми робимо великий акцент на людяність, на комплексну співбесіду з кожним кандидатом, щоб людина не просто потрапляла у військо, а була ефективною. Це і колектив, і посада, безпосередні обов’язки. Ми у всіх аспекту відштовхуємося, чим займалась людина і чого вона дійсно хоче», — пояснив «Рембо».
Якщо Ви бажаєте стати на захист України у згуртованих лавах морської піхоти України — заповнюйте форму заявки за посиланням. Також можна звернутися до рекрутингового центру бригади в Одесі або поспілкуватися з рекрутерами за номером телефона: +380731268814.
Як повідомляла АрміяInform, проєкт «Контракт 18-24» розширять ще на 11 бригад ЗСУ та Нацгвардії.
Нагадаємо, «Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям віком від 18 до 24 років приєднатися до Сил оборони України на один рік.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
@armyinformcomua
В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.
У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.
«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.
Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Заочно повідомили про підозру російському генерал-майору, якому інкримінують порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством групою осіб.
Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…