На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
«Лють» своїх не кидає. На Покровському напрямку наш боєць намагався надати допомогу пораненому побратиму, але в цей час росіяни відкрили по ньому вогонь. Наступного дня група підрозділу поліції вирушила для евакуації тіла. Бронеавтомобіль «Люті» атакували FPV-дрони та боєприпаси, скинуті з безпілотників, але попри все наші бійці повернули тіло побратима додому.
На Покровському напрямку «Шершні Довбуша» знищили групу росіян, які ховалися в тунелі під коліями. Наші дронарі дочекалися, поки окупанти скупчаться, і лише тоді закидали їх дронами-камікадзе.
На Курському напрямку дрони 47 бригади «Маґура» полювали на техніку росіян. Оператори дронів батальйону «Стрікс» за день знищили або пошкодили 14 одиниць техніки, серед яких: танки, БТРи, ББМ та інша ворожа техніка.
Ці та інші теми обговорюють наші ведучі — майор Андрій Макаренко та молодший лейтенант Володимир Кравчук.
5 травня близько 19:50 російські війська завдали ракетного удару по місту Дніпро. Попередньо, ворог застосував балістичне озброєння.
Увечері 5 травня російські війська завдали ударів по цивільній інфраструктурі Запоріжжя, застосувавши керовані авіабомби та безпілотники.
У 81-й аеромобільній Слобожанській бригаді висміяли срежисоване ворогом відео про начебто здачу в полон наших бійців у селі Піскунівка.
Оператори батальйону безпілотних систем Fatum 60-ї механізованої Інгулецької бригади показали, як перетворюють російську логістику на дим та полум’я.
Воїни підрозділу Requiem group Сил спеціальних операцій ЗСУ зробили підбірку уражень ворожого транспорту та піхоти.
Заочно повідомили про підозру трьом військовослужбовцям рф, які під час окупації Гостомеля в березні 2022 року вбили цивільного чоловіка.
Оператор відділення наземних роботизованих комплексів
від 25000 до 65000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….