Дослідник і популяризатор козаччини став тим, хто повернув українському народові пам’ять про його героїчне минуле і перетворив історію на національну…
Протягом минулої доби зафіксовано 148 бойових зіткнень. За уточненою інформацією, вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 98 авіаційних ударів, скинувши 161 КАБ. Крім цього, здійснив близько шести тисяч обстрілів, з них 188 - із реактивних систем залпового вогню та залучив для ураження 2735 дронів-камікадзе.
Оперативна інформація станом на 08.00 16 березня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Захарівка, Хрипуни, Козача Лопань Харківської області; Іванопілля, Багатир, Сергіївка, Покровськ, Новоукраїнка, Сухий Яр, Новооленівка, Нова Полтавка, Горіхове, Олексіївка, Леонтовичі, Новопавлівка, Мирноград, Новопіль Донецької області; Гуляйполе, Новоданилівка, Мала Токмачка Запорізької області.
За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 17 районів зосередження особового складу, озброєння, військової техніки, пункт управління, засіб ППО та артилерійський засіб окупантів.
На Харківському напрямку ворог вісім разів штурмував позиції наших військ у районі Вовчанська та у бік Петрівки.
Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Загризового, Лозової та Копанок на Куп’янському напрямку. Відбулося чотири атаки окупантів.
Ворог 16 разів атакував на Лиманському напрямку. Намагався вклинитися в нашу оборону поблизу населених пунктів Балка Журавка, Іванівка, Надія, Ямполівка та Григорівка.
Два ворожих штурми відбили українські захисники на Сіверському напрямку, окупанти намагалися просуватись в районах Верхньокам’янського та Івано-Дар’ївки.
На Краматорському напрямку окупанти атакували один раз у районі Оріхово-Василівки.
Сімнадцять атак здійснив ворог на Торецькому напрямку в районах населених пунктів Торецьк та Дружба.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 36 наступальних дій агресора у районах населених пунктів Суха Балка, Олександропіль, Новоторецьке, Єлизаветівка, Свиридонівка, Промінь, Котлине, Успенівка, Надіївка та Андріївка.
Сили оборони відбили 14 ворожих атак на Новопавлівському напрямку. Окупанти намагалися просунутися вперед поблизу населених пунктів Костянтинопіль та Розлив.
На Гуляйпільському напрямку загарбники здійснили чотири атаки в районах Новополя та Новосілки.
На Оріхівському напрямку окупанти 15 разів атакували позиції наших захисників в районах населених пунктів Степове, П’ятихатки, Щербаки, Жереб’янки та Кам’янське.
Чотири безрезультатних спроби атакувати позиції українських підрозділів здійснили росіяни на Придніпровському напрямку.
Минулої доби на Курщині відбулося 19 боєзіткнень, ворог завдав 34 авіаційних ударів, скинувши 63 керовані бомби та здійснив 243 артилерійських обстріли, зокрема п’ять — із реактивних систем залпового вогню.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат в живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.
Приєднуйтесь до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, ворог втратив 1400 людей, один засіб ППО та 78 артсистем.
@armyinformcomua
Міністр оборони України Денис Шмигаль сьогодні у Стокгольмі підписав з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном Листа про наміри щодо партнерства у сфері оборонних інновацій.
На сході Харківщини, де оборону тримають нацгвардійці бригади «Буревій», не стихає гул важких гармат «Гіацинт». У одному артилерійському розрахунку служать люди з абсолютно різними життєвими шляхами — музикант, водій і фермер, об’єднані спільною метою: бити ворога й захищати Україну.
Президент України Володимир Зеленський відзначив медалями «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» та «За врятоване життя» солдатів і офіцерів 1-го окремого медичного батальйону Сухопутних військ ЗСУ за операцію з евакуації пораненого захисника.
6 листопада російські війська атакували Дніпро безпілотниками, внаслідок чого постраждали шестеро людей, серед них — двоє поліцейських.
«Коли кожен рух має значення» — під цим гаслом воїни 704-ї окремої бригади радіаційного, хімічного та біологічного захисту Сил підтримки ЗСУ продовжують вдосконалювати свою підготовку під час спеціальних тренувань.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що активно готує засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та інші формати роботи з військовими за підсумками своєї поїздки на Донеччину та Дніпровщину.
від 27000 до 30000 грн
Васильків, Київська область
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша
Дослідник і популяризатор козаччини став тим, хто повернув українському народові пам’ять про його героїчне минуле і перетворив історію на національну…