ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Двоє бійців ЗСУ відбили атаку чотирьох окупантів, ще й захопили уцілілих у полон

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Березня 2025, 10:12

Сили оборони доводять, що їхні бійці, навіть залишаючись у меншості, здатні впоратися з переважними силами противника.

Відповідним відео поділилися в соцмережах бійці 425 окремого штурмового полку «Скала».

На них видно, як всього двоє українських воїнів за підтримки дронів вступають у бій з одразу чотирма окупантами, і не тільки відбивають їхню атаку, але й, зрештою, змушують росіян скласти зброю і здатися в полон.

«Трьохсоті і поглушені розповзаються в різні боки. Кулеметник втік, двоє ховаються у підвалі поряд, ще один забрів кудись подалі. Його одразу наздоганяє FPV… Після цього наші хлопці отримують команду, що можна працювати. Вони виходять, перевіряють погріб і з’ясовують, що росіяни вже не хочуть воювати. Хлопці беруть двох полонених», — розповіли у 425 ОШП.

Як повідомляла АрміяInform, українські БПЛА змусили окупантів покинути укриття та здатися в полон.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Триває дуже інтелектуальна гра»: неподалік Вовчанська між дронарями Сил оборони та окупантами точаться постійні повітряні бої

«Триває дуже інтелектуальна гра»: неподалік Вовчанська між дронарями Сил оборони та окупантами точаться постійні повітряні бої

На Харківщині, в районі відповідальності 58-ї окремої мотопіхотної бригади, ворог намагається інфільтруватися в між позиціями Сил оборони. Саме тому головне завдання — своєчасне виявлення таких груп піхотинців.

Володимир Зеленський привітав воїнів із Днем Сухопутних військ і відзначив захисників на Харківщині

Володимир Зеленський привітав воїнів із Днем Сухопутних військ і відзначив захисників на Харківщині

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Харківщину привітав українських військових із Днем Сухопутних військ та вручив державні нагороди захисникам, які виконують бойові завдання на цьому напрямку.

Спроба наступу зірвалася — російські штурмові групи здалися під Мирноградом

Спроба наступу зірвалася — російські штурмові групи здалися під Мирноградом

Підрозділи 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного зірвали чергову спробу наступу російських військ на підступах до Мирнограда, захопивши в полон кілька груп окупантів.

Денис Шмигаль: Міноборони зменшило корупційні ризики в управлінні майном і закупівлях

Денис Шмигаль: Міноборони зменшило корупційні ризики в управлінні майном і закупівлях

Міністр оборони України Денис Шмигаль звернувся до учасників Шостого Міжнародного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони», під час якого презентували новий документ у сфері антикорупційної діяльності.

Статус УБД: які можливості та пільги відкриває держава для військових і ветеранів

Статус УБД: які можливості та пільги відкриває держава для військових і ветеранів

Статус учасника бойових дій відкриває для військовослужбовців та ветеранів низку соціальних, медичних і фінансових можливостей — від безоплатного лікування до програм підтримки житла, освіти та власної справи.

Геннадій Шаповалов: поранені бійці в ТЦК виконують критичні функції — напади на них неприпустимі

Геннадій Шаповалов: поранені бійці в ТЦК виконують критичні функції — напади на них неприпустимі

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Геннадій Шаповалов заявив, що фізичні напади, приниження та насильство щодо військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки є злочинами й напряму підривають обороноздатність України.

ВАКАНСІЇ

Начальник комплексу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Майстер-вибухотехнік БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Командир бойової машини, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---