ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Дійти окупантам у полон дуже важко» — на Півдні російських штурмовиків ганяють степом «Вампіри»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Березня 2025, 10:14
Фото: Генеральний штаб ЗСУ

На Оріхівському напрямку, у зоні відповідальності 118 бригади, в окупантів немає сил вести інтенсивні штурмові дії. Для регулярних «накатів» не вистачає ні живої сили, ні техніки.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Дмитро Пелих, начальник відділення комунікацій 118 окремої механізованої бригади.

За його словами, у росіян закінчилися навіть традиційні військові «буханки», і їздять вони виключно вкраденими на окупованих територіях легковиками. До того ж жодна одиниця техніки не ризикує виїжджати на передній край. Якщо штурмують, то пішки з дуже неоднозначним результатом.

«Днями була ситуація, коли 20 окупантів намагалися зайняти лісосмугу. Але тоді гарно відпрацювала наша артилерія, не дала цього зробити. Решту зробили важкі дрони, „Вампіри“, які розкрили бліндажі, в яких переховувалися залишки штурмовиків російських», — розповів Дмитро Пелих.

Навіть полонених, каже Пелих, зараз важко брати. Адже ворожих піхотинців знищують за кілометри до українських позицій.

«Ми намагаємося не допускати окупантів до передньої лінії, де сидять наші піхотинці. Враховуючи місцевість — таврійські степи — де реально велика відстань і глибина ліній бойових зіткнень, дійти окупантам здатися в полон дуже важко. З іншої сторони, як тільки ворог бачить, що якийсь їхній штурмовик намагається здаватися, вони теж по ньому відпрацьовують», — зазначив начальник відділення комунікацій 118 окремої механізованої бригади.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку вже декілька місяців ворог постійно тисне. Інколи позиції Сил оборони намагаються прорвати механізованими штурмами, але переважно це піхотні атаки малими групами. Які тривають нон-стоп.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
І вдень і вночі: за добу ворог запустив по Україні понад 700 БПЛА

Після удару безпілотниками у ніч на 1 квітня, росія вдень здійснила повторні атаки БПЛА.

З полум’яним привітом: на Брянщині уражено підприємство з виробництва комплектуючих до ракет
З полум’яним привітом: на Брянщині уражено підприємство з виробництва комплектуючих до ракет

Сили оборони України у Брянській області рф уразили АТ «Стрела», яке виробляло комплектуючі до крилатих ракет ворога.

Прямий ефір: знищення мотоколон росіян, спалили склад з паливом, окупант обрав смерть
Прямий ефір: знищення мотоколон росіян, спалили склад з паливом, окупант обрав смерть

Бійці 54 та 81 бригад знищили групи окупантів на мотоциклах, які висунулися з тимчасово окупованого Сіверська.

Україна проінформувала Німеччину про зміну в тактиці повітряних ударів росіян
Україна проінформувала Німеччину про зміну в тактиці повітряних ударів росіян

Про це йшлося у телефонній розмові Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського з генеральним інспектором Бундесверу генералом Карстеном Броєром.

Вистежив на 8 років: російський інформатор отримав строк на Сумщині
Вистежив на 8 років: російський інформатор отримав строк на Сумщині

Тюремний строк отримав інформатор фсб, якого військова контррозвідка СБУ викрила у жовтні 2025 року на Сумщині.

«Наша військова експертиза вже дає результати» — Президент про співпрацю з державами Близького Сходу
«Наша військова експертиза вже дає результати» — Президент про співпрацю з державами Близького Сходу

Україна вже предметно співпрацює із Саудівською Аравією, Еміратами, Катаром. Триває робота з Йорданією і комунікація із Бахрейном, Кувейтом та Іраком.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кам'янське

Старобільський РТЦК та СП

Водій (категорії B, C, D)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---