ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Унаслідок атаки російського БПЛА в Бериславі двоє загиблих

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Березня 2025, 15:51
Ілюстративне фото

Сьогодні, 6 березня 2025 року, російські військові близько 12:40 скинули вибухівку з БПЛА в Бериславі, внаслідок чого загинули дві особи.

Про це інформує Херсонська обласна прокуратура.

Зокрема, внаслідок вибуху снаряду загинули цивільні чоловік та жінка, які в момент атаки перебували на вулиці.

«За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 КК України). Прокурори разом зі слідчими продовжують документувати воєнні злочини, скоєні військовослужбовцями зс рф», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, вранці 6 березня окупаційні російські війська завдали ударів по Краматорську з використанням авіабомб.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський узгодив з Іспанією нові оборонні пакети: ракети для ППО та мільярд євро підтримки

Володимир Зеленський узгодив з Іспанією нові оборонні пакети: ракети для ППО та мільярд євро підтримки

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Іспанії провів переговори з Прем’єр-міністром Педро Санчесом та зустрівся з Королем Феліпе VI.

«Незламний фундамент армії»: у Генштабі вручили унікальні нагороди кращим сержантам ЗСУ

«Незламний фундамент армії»: у Генштабі вручили унікальні нагороди кращим сержантам ЗСУ

З нагоди Дня сержанта начальник Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Андрій Гнатов, вручив нагороди кращим військовослужбовцям. Серед них — унікальна відзнака «Кращий сержант (старшина) Збройних Сил України», яка присуджується виключно цього дня.

«Merlin» теж падає: «Signum» знищив рідкісний тихий БПЛА та три Zala на Лиманському напрямку

«Merlin» теж падає: «Signum» знищив рідкісний тихий БПЛА та три Zala на Лиманському напрямку

Батальйон «Signum» відзвітував про успішну роботу свого екіпажу, який на Лиманському напрямку виявив і збив рідкісний «Merlin» та три дрони Zala.

На Полтавщині викрили групу осіб, які крали дизпаливо, призначене для фронту

На Полтавщині викрили групу осіб, які крали дизпаливо, призначене для фронту

Працівники ДБР викрили групу військовослужбовців з Полтавщини, які регулярно крали дизельне пальне, призначене для бойових підрозділів ЗСУ.

«Тримати небо за нього»: історія воїтельки Patriot, чий підрозділ збив понад 150 ворожих цілей

«Тримати небо за нього»: історія воїтельки Patriot, чий підрозділ збив понад 150 ворожих цілей

До повномасштабної війни вона служила разом із чоловіком, але він загинув у перший день вторгнення. У пам’ять про нього Вікторія пройшла складну підготовку та нині захищає українське небо.

Змінив мотоцикл на дрон — історія пілота «Києва»

Змінив мотоцикл на дрон — історія пілота «Києва»

Боєць з позивним «Київ» служить штурманом екіпажу FPV батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Суми

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Механік-водій, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---