Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна готова підписати з США угоду про мінерали та безпеку в будь-який час і в будь-якому зручному форматі.
Про це він написав у соцмережах 4 березня.
«Ми розглядаємо цю угоду як крок до зміцнення безпеки та надійних безпекових гарантій, і щиро сподіваюся, що вона працюватиме ефективно», — зазначив глава держави.
Він наголосив, що Україна не хоче нескінченної війни, а прагне до миру й готова якнайшвидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити надійний мир. Президент додав, що ніхто не хоче миру більше, ніж українці.
«Ми з моєю командою готові працювати під сильним лідерством президента Трампа, щоб досягти тривалого миру. Ми готові працювати швидко, щоб закінчити війну», — запевнив Володимир Зеленський.
Як зазначив глава держави, першими етапами можуть стати звільнення полонених, негайне перемир’я в небі: заборона ракет, далекобійних дронів, бомбардувань енергетичної та іншої цивільної інфраструктури — і негайне перемир’я на морі, якщо росія зробить те ж саме.
«Потім ми хочемо дуже швидко пройти всі наступні етапи й разом із США домовитися про сильну остаточну угоду», — зауважив він.
За його словами, Україна цінує те, як багато Америка зробила, щоб допомогти зберегти суверенітет і незалежність. І Українці пам’ятають той переламний момент, коли президент США Дональд Трамп надав Україні «джавеліни», та вдячні за це.
«Наша зустріч у Вашингтоні, у Білому домі, в п’ятницю пройшла не так, як передбачалося. Прикро, що так сталося. Настав час зробити все правильно. Ми хотіли б, щоб надалі співпраця та спілкування були конструктивними», — повідомив Володимир Зеленський.
Як повідомляла АрміяInform, Верховна Рада України офіційно звернулася до президента США Дональда Трампа, Конгресу та народу Америки, подякувавши за надану раніше військову допомогу.
@armyinformcomua
Упродовж минулої доби російські війська завдали ударів по населених пунктах Херсонського та Бериславського районів з артилерії, реактивних систем залпового вогню та БПЛА.
Внаслідок влучань ворожих дронів в Одесіспалахнули пожежі енергетичної інфраструктури та 3-поверхової будівлі готельно-ресторанного комплексу.
Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 4 населені пункти Харківської області.
У ніч на 11 жовтня противник атакував 78-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів із напрямків: Орел, Міллерово, Курськ — рф, Чауда — ТОТ Криму, понад 40 із них — «шахеди».
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Через російські обстріли області загинуло дві людини, четверо отримали поранення.
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…