На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
У межах проєкту «Контракт 18-24» до 10 окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України «Едельвейс» звернулося 288 потенційних рекрутів, з них відібрали 90 людей. Більшість наразі проходять ВЛК, є й ті, хто вже підписав контракт.
Про це в коментарі АрміяInform розповів майор Сергій Марчук, начальник відділення рекрутингу 10 окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України «Едельвейс».
Сергій Марчук наголосив, що перевагою бригади «Едельвейс» є бойові якості бригади, яка воює з 2015 року і стала в ЗСУ вже дійсно легендарною.
Досвід «Едельвейсів» дозволяє якісно навчати новобранців. Максимум підготовки за стандартні 45 днів базової військової підготовки, 14 фахової підготовки та два тижні адаптації гарантують інструктори, які навчають на власному полігоні.
«У перші дні була хвиля ажіотажу, звернень було дуже багато. Хтось перевіряв, як працює, хтось шукав додаткової інформації. Зараз уже кандидати відразу зголошуються на конкретні посади. Багато йдуть на контракти стрільців та розвідників, особливо популярні гранатометники. Чому? Можливо через те, що за знищення ворожої техніки передбачена додаткова винагорода», — розповів Сергій Марчук.
@armyinformcomua♬ оригінальний аудіозапис – armyinform – armyinform
Як повідомляла АрміяInform, у межах проєкту «Контракт 18-24» до 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу звернулися сотні осіб. Десятки кандидатів уже проходять військово-лікарську комісію, а деякі — підписали контракт.
Нагадаємо, «Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Іспанії провів переговори з Прем’єр-міністром Педро Санчесом та зустрівся з Королем Феліпе VI.
З нагоди Дня сержанта начальник Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Андрій Гнатов, вручив нагороди кращим військовослужбовцям. Серед них — унікальна відзнака «Кращий сержант (старшина) Збройних Сил України», яка присуджується виключно цього дня.
Батальйон «Signum» відзвітував про успішну роботу свого екіпажу, який на Лиманському напрямку виявив і збив рідкісний «Merlin» та три дрони Zala.
Працівники ДБР викрили групу військовослужбовців з Полтавщини, які регулярно крали дизельне пальне, призначене для бойових підрозділів ЗСУ.
До повномасштабної війни вона служила разом із чоловіком, але він загинув у перший день вторгнення. У пам’ять про нього Вікторія пройшла складну підготовку та нині захищає українське небо.
Боєць з позивним «Київ» служить штурманом екіпажу FPV батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…