ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Австралія оголосила про найбільший пакет санкцій проти рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Лютого 2025, 9:19

Сьогодні уряд Австралії запровадив додаткові цільові фінансові санкції та заборону на в'їзд для 70 осіб, а також цільові фінансові санкції для 79 юридичних осіб.

Про це йдеться в повідомленні на сайті австралійського уряду.

Це найбільший пакет санкцій Австралії з лютого 2022 року.

Нові санкції спрямовані проти осіб, які підтримують незаконні російські адміністрації на сході України та в тимчасово окупованому Криму, включаючи так званих міністрів, суддів і прокурорів, а також осіб, відповідальних за примусову депортацію українських дітей.

Санкції також націлені на фізичних та юридичних осіб, причетних до поглиблення військової співпраці між росією та Північною Кореєю, включно з розгортанням північнокорейських військ на полі бою.

До того ж під санкції потрапили компанії в оборонному, транспортному та фінансовому секторах рф, а також ті, хто поширює дезінформацію проти України та її партнерів.

Нова Зеландія сьогодні також оголосила про санкції проти 52 російських громадян та структур.

До списку включені, зокрема, матір голови Чечні Айман Кадирова, яка очолює фонд імені Ахмата Кадирова, кілька льотчиків російської стратегічної авіації, газовидобувна компанія «Новатек», військове підприємство «Вектор».

До санкційного списку також додали кількох військових чиновників КНДР, пов’язаних із розміщенням військ цієї країни на території росії для участі у вторгненні в Україну.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Геодезист

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---