ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На фронті 79 боєзіткнень: найгарячіше на Покровському та Новопавлівському напрямках

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Лютого 2025, 16:54

Загалом, від початку доби вже відбулося 79 бойових зіткнень. Найбільше боїв зафіксовано на Покровському та Новопавлівському напрямках.

Про це повідомляє Генштаб ЗС України.

Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждали громади населених пунктів, зокрема Мхи, Гута-Студенецька Чернігівської області; Пономаренки, Хлібороб, Дмитрівка, Шалигіне, Кореньок, Кучерівка Сумської області.

На Куп’янському напрямку противник сім разів штурмував позиції наших підрозділів у районах Петропавлівки, Загризового, Богуславки та Піщаного. Три боєзіткнення тривають до цього часу.

На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 12 атак на позиції українців поблизу населених пунктів Новосергіївка, Новоєгорівка, Новоплатонівка, Новолюбівка, Нове, Новомихайлівка, Ямполівка, Колодязі та Дронівка. Чотири боєзіткнення тривають дотепер.

На Краматорському напрямку окупанти атакували сім разів. Наразі тривають чотири ворожі атаки на позиції наших оборонців в районах Часового Яру та Васюківки.

На Торецькому напрямку відбулося вісім ворожих атак у районах Торецька та Кримського. Українські воїни вже відбили п’ять з них, бої тривають.

На Покровському напрямку від початку доби окупанти здійснили 19 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Водяне Друге, Єлизаветівка, Промінь, Лисівка, Піщане, Удачне, Успенівка, Надіївка, Олексіївка, Андріївка, Дачне та Улакли. Сили оборони стримують натиск та відбили 18 атак противника, одне боєзіткнення ще триває.

На Новопавлівському напрямку загарбники атакували 13 разів поблизу Костянтинополя, Бурлацького та Новосілки. П’ять атак окупантів вже відбито. Бої продовжуються.

На Оріхівському напрямку окупаційні війська здійснили шість штурмів позицій наших військ в районах Новоандріївки, П’ятихаток, Щербаків та Малих Щербаків. Дотепер тривають три боєзіткнення.

На Придніпровському, Гуляйпільському, Харківському та Сіверському напрямках від початку доби боєзіткнень не зафіксовано.

Триває операція в Курській області. Українські воїни за сьогодні відбили дві атаки загарбницьких військ, на даний час тривають чотири боєзіткнення. Ворог завдав 320 артилерійських ударів, зокрема 10 – із реактивних систем залпового вогню.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Два роки служила в піхоті, тепер перейшла до танкістів — історія сержанта «Бучи»

Два роки служила в піхоті, тепер перейшла до танкістів — історія сержанта «Бучи»

Молодший сержант Алла з позивним «Буча» зараз служить у танковому батальйоні 67-ї механізованої бригади, де вправно кермує пікапом — доставляє танкістів на ротацію та підвозить БК.

Знищили ворожий БПЛА ще до злету і позбавили зв’язку: кадри бойової роботи бійців «Прайм»

Знищили ворожий БПЛА ще до злету і позбавили зв’язку: кадри бойової роботи бійців «Прайм»

На Північно-Слобожанському напрямку дронарі підрозділу РУБпАК «Прайм» 5 прикордонного загону знищили радіолокаційну станцію, що використовувалася противником для моніторингу повітряної обстановки, а також ворожий БПЛА на стартовій позиції до здійснення злету та засоби зв’язку.

Зупинили мінами, добили дронами — окупанти висадили десант на той світ

Зупинили мінами, добили дронами — окупанти висадили десант на той світ

Дронарі батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади знищили цілу колону автомобілів з російським десантом.

Палають ТЕС: Сили оборони вдарили по двох важливих об’єктах

Палають ТЕС: Сили оборони вдарили по двох важливих об’єктах

Сили безпілотних систем ЗСУ атакували два важливі об’єкти на тимчасово окупованій території Донеччини.

«Застрягли — і стали мішенню»: українські дрони стерли переправу разом із технікою рф під Покровськом

«Застрягли — і стали мішенню»: українські дрони стерли переправу разом із технікою рф під Покровськом

Українські підрозділи зупинили спробу російської атаки на Покровському напрямку: техніка рф застрягла на переправі, після чого FPV-дрони й важкі «бомбери» знищили бронемашини та сам місток.

Ракети, ППО та індустріальна інтеграція: Володимир Зеленський окреслив пріоритети візиту до Іспанії

Ракети, ППО та індустріальна інтеграція: Володимир Зеленський окреслив пріоритети візиту до Іспанії

Президент України Володимир Зеленський перебуває з візитом в Іспанії, де провів зустрічі з виробниками зброї та керівниками обох палат парламенту. Основними темами стали посилення української ППО, оборонна співпраця та інтеграція промислових можливостей двох країн.

ВАКАНСІЇ

.Net engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Такелажник в артилерійський підрозділ

від 20150 до 50150 грн

Луцьк, Волинська область

Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер

від 20000 до 23000 грн

Полтава

Військова частина 3052 НГУ

--- ---