Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У 2025 році росія планує створити 15 нових дивізій, збільшивши чисельність армії до 150 тисяч солдатів.
Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час виступу на основній сесії Мюнхенської конференції з питань безпеки.
Він наголосив, що для досягнення справедливого й тривалого миру європейські країни мають посилювати свою обороноздатність, проводити узгоджену зовнішню політику та разом зі США надати Україні дієві гарантії безпеки.
«Дуже багато лідерів говорили про те, що Європі потрібні власні збройні сили, армія – армія Європи. І я справді вірю, що цей час настав. Необхідно створити збройні сили Європи. Це не складніше, ніж рішуче протистояти російським атакам, як ми це вже робимо», – сказав він.
За словами Президента, Європі потрібен єдиний голос, а не десяток окремих. Саме тому має бути скоординована дипломатія та єдина зовнішня політика. Зокрема, щодо справедливого закінчення війни.
«Україна ніколи не погодиться на угоди, укладені за нашою спиною, без нашої участі. І це саме правило має застосовуватися до всієї Європи. Жодних рішень щодо України без України. Жодних рішень щодо Європи без Європи. Європа повинна мати місце за столом, коли ухвалюються рішення щодо Європи», – наголосив Володимир Зеленський.
Володимир Зеленський висловив переконання, що росія не хоче миру. Оскільки москва планує створити 15 нових дивізій, після закінчення війни Україна потребує надійних гарантій безпеки. Сильними вони будуть лише за участі США та проактивної позиції Європи.
«Дехто каже, що новий рік настає не 1 січня, а під час Мюнхенської конференції з питань безпеки. Цей новий рік починається зараз, і нехай він буде роком Європи – об’єднаної, сильної, безпечної та мирної», – підсумував глава держави.
Раніше Президент України Володимир Зеленський назвав п’ять основних пунктів, необхідних для досягнення стабільного миру як в Україні, так і в Європі в цілому.
Як повідомляла АрміяInform, раніше Володимир Зеленський попередив, що, за даними розвідки, москва зараз готується не до мирних переговорів, а до подальшої ескалації, плануючи знову відправити свої війська до Білорусі під приводом нібито «навчань».
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….