Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
«Дух» — військовослужбовець 60 окремої механізованої бригади Сухопутних військ, який попри серйозні травми, він вивів групу, не допустивши втрат.
Історію бійця оприлюднили на сторінці Сухопутних військ ЗС України.
«Дух» був командиром групи, яка після п’ятиденного бойового чергування повинна була повертатися назад. Ворог помітив пересування підрозділу, тому командування залишило групу ще на певний час, аби зменшити ризик втрат. Коли ж у темну ніч почався вихід із позицій, ворог дронами та мінометами обстріляв дорогу для відступу.
«Розуміючи ризики, „Дух“ йшов першим, адже попереду могли бути міни. Групу він розтягнув. У суцільній темряві воїн двічі впав, діставши перелом і розрив зв’язок. Попри нестерпний біль, він не викликав евакуацію, аби не піддавати ризику решту групи. Стиснувши зуби, „Дух“ продовжив рух, а потім сховав групу в кущах», — йдеться в повідомленні.
Ворог активно шукав захисників, але так і не зміг їх знайти. Витримка командира врятувала бійців — усі повернулися на ППД.
Як повідомляла АрміяInform, у Сухопутних військах поділилися історією кохання командира Інтернаціонального легіону та бойової медикині.
До речі, якщо вам цікаві не тільки історії героїв, але й інший спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
Стартував перший власний базовий курс бойової підготовки у 20-ій бригаді оперативного призначення «Любарт» у складі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії.
В ході наступальної операції на Олександрівському напрямку, що триває із кінця січня, відновлено контроль над 480 кв. км території.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка розповіли про марну спробу росіян кинути в бій резерви.
Пілоти підрозділу The Ravens 129-ї важкої механізованої бригади уразили важку вогнемету систему залпового вогню противника «Сонцепьок».
Пілоти аеророзвідки штурмового батальйону «Морок» 225-го штурмового полку зафіксували російського піхотинця, який порпався у речах загиблих окупантів.
Оператори СБС в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.
Майстер експлуатації та ремонту бронетанкової техніки
від 20000 до 120000 грн
Рівне, Рівненська область
Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Радіотелефоніст (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Оператор БПЛА, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….