ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зустріч міністрів оборони країн НАТО: чого очікувати Україні

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Лютого 2025, 9:05

У Брюсселі 12-13 лютого відбудеться засідання очільників оборонних відомств країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомляє з бельгійської столиці кореспондент АрміяInform.

Міністри планують обговорити подальшу підтримку України, зокрема, на засіданні Ради Україна — НАТО, де до них приєднаються Міністр оборони України Рустем Умєров і Високий представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Кая Каллас.

Один із посадовців НАТО повідомив, що серед головних питань порядку денного зустрічі будуть також оборонні видатки Альянсу.

«Зараз триває робота над узгодженням нових амбітних цілей розвитку сил і засобів членів Альянсу, які стануть запорукою того, що ми матимемо потрібних людей і техніку для стримування і оборони. Досягнення цих цілей вимагатиме від багатьох членів Альянсу значно більших інвестицій», — зазначив він.

Крім того, сьогодні, 12 лютого, міністри оборони візьмуть участь у роботі Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» під головуванням Великої Британії.

«Починаючи з 2022 року, країни-члени НАТО надають Україні безпрецедентну підтримку, включаючи 99% усієї військової допомоги. Новостворене командування НАТО у Вісбадені на підтримку України очолює координацію цих і майбутніх внесків», — зазначили в Альянсі.

Як повідомляла АрміяInform, голова Військового комітету НАТО адмірал Джузеппе Каво Драгоне заявив, що Україні необхідні сучасні системи ППО, зброя для високоточних ударів на великі відстані, а також збільшення поставок артилерії та боєприпасів.

Детальніше про це читайте в його інтерв’ю для АрміяInform.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

Минулої доби на Покровському напрямку російські загарбники втратили 16 одиниць озброєння та військової техніки.

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

У Куп’янську військові рф отримали команду симулювати контроль над містом, розмахуючи російськими прапорами там, де присутні їх малі групи.

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Президент Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Греції із зустрічі з Президентом країни Константіносом Тасуласом, щоб обговорити енергетичну підтримку України та реалізацію спільних проєктів в безпековій сфері.

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

Сьогодні, 16 листопада, близько 13:00 російські військові атакували з дрона цивільну автівку у Херсоні, внаслідок чого постраждало троє людей.

Склад БК, автівки й БПЛА: бійці «Стрікс» знищили ворожі цілі

Склад БК, автівки й БПЛА: бійці «Стрікс» знищили ворожі цілі

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі з підрозділу «Стрікс» склад БК, два укриття росіян, дві антени, два БПЛА та дві автівки.

ВАКАНСІЇ

Штурман-військовослужбовець

від 24000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Стрілець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---