ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У лавах СБУ викрили «топового щура» фсб, який очолював Штаб Антитерористичного центру

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Лютого 2025, 12:50

Співробітники Служби безпеки України виявили у своїх лавах «топового» агента російської фсб.

Про це у середу, 12 лютого, повідомив глава відомства Василь Малюк.

За його словами, поплічником країни-агресора виявився керівник Штабу Антитерористичного центру СБУ.

Зокрема, українська спецслужба задокументувала 14 епізодів протиправної діяльності цього «щура».

«Це була надскладна розробка і подальша багатоходова реалізація, під час якої ми використали всі можливі гласні та негласні форми та методи нашої діяльності, а також всю можливу палітру оперативно-технічних заходів. За рахунок шифрованих програмних закладок ми проникли у гаджети зрадника — мобільні термінали, комп’ютери. Ми фактично з ним жили, проводили аудіо- і відеоконтроль. У процесі цього всього нам вдалося якісно задокументувати збір і передачу зрадником відповідної інформації ворогу», — розповів Василь Малюк.

При цьому він зазначив, що, окрім того, що СБУ викрила зрадника, вона ще й передавала через нього ворогу дезінформацію.

«Самоочищення СБУ продовжується. Як би ворог не намагався проникати до наших лав — він думає, що володіє усіма можливими формами і методами конспірації, — але йому не вдасться це успішно зробити. Оскільки ми їх своєчасно і виявляємо, і документуємо, і затримуємо», — додав очільник спецслужби.

Як повідомляла АрміяInform, СБУ затримала агентів рф, які намагалися встановити GPS-маячок на спецтранспорт, що супроводжує колони ЗСУ.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На сайті Армія+ оновили тест для перевірки можливості зміни місця служби

На сайті Армія+ оновили тест для перевірки можливості зміни місця служби

На сайті Армія+ оновили онлайн-тест, який допоможе військовослужбовцям перевірити можливість зміни місця служби ще до подання рапорту.

На Запоріжжі внаслідок ударів ворожих БПЛА п’ятеро постраждалих

На Запоріжжі внаслідок ударів ворожих БПЛА п’ятеро постраждалих

Учора, 7 січня, російські військові атакували Запоріжжя і 30 населених пунктів Запорізької області, унаслідок чого постраждали п’ятеро людей.

«З мого досвіду, захід і вихід з позицій — найстрашніше»: наш штурмовик 90 днів був на бойовому виході

«З мого досвіду, захід і вихід з позицій — найстрашніше»: наш штурмовик 90 днів був на бойовому виході

Бійці 225-го штурмового полку цілих 90 днів тримали позиції, а потім успішно повернулися в тил.

УВ «Курськ»: Андріївка на Сумщині залишається під контролем ЗСУ

УВ «Курськ»: Андріївка на Сумщині залишається під контролем ЗСУ

Населений пункт Андріївка в Сумській області залишається під контролем Збройних Сил України.

Наслідки атак рф на Херсонщині: пошкоджений собор, троє загиблих, є поранені

Наслідки атак рф на Херсонщині: пошкоджений собор, троє загиблих, є поранені

На Херсонщині протягом минулої доби від ворожих атак потерпали 28 населених пунктів. Унаслідок російської агресії троє людей загинули та троє поранені, серед постраждалих — поліцейський.

«Ворог намагається зламати Україну» — Президент про удари по інфраструктурі на Дніпровщині та Запоріжжі

«Ворог намагається зламати Україну» — Президент про удари по інфраструктурі на Дніпровщині та Запоріжжі

Володимир Зеленський подякував кожній ремонтній бригаді, усім службам, які від ночі працюють для відновлення постачання електрики, тепла й води на Дніпровщині та в Запорізькій області.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Оператор засобів РЕБ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор-кінолог

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---