ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Десантники Таврійської бригади розповіли, як відбили у окупантів майже 13 кв. км на Донеччині

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Лютого 2025, 17:44

Днями бійці 79-й окремої десантно-штурмової Таврійської бригади відбили у російських загарбників 12,8 квадратних кілометрів на Донеччині та звільнили один з населених пунктів.

Про те, як їм це вдалося в ефірі телемарафону розповів заступник командира з психологічної підтримки персоналу аеромобільного батальйону Богдан Януш.

«Перш за все це вдалося, бо ми десантники. Другий момент: противник робить помилки і ми цим вміло користуємося. Перемога любить підготовку, відповідно, весь час проведення оборонних дій, паралельно було здійснено заходи щодо формування штурмових груп, їхньої підготовки до таких дій і у підсумку, узгоджуючи місце, час та сили і засоби вийшло, скажімо так, в межах наших районів та відбити частину території», — розповів він, коментуючи успіхи бригади.

Крім того, за останній місяць українські десантники захопили у полон 26 росіян.

«Основні фактори їхньої мотивації — це, беззмінно, страх та гроші. Воно сиділо у себе там у селі, не бачило, що таке світло, що таке електрика, працювало у такому собі легалізованому рабстві за їжу, за пляшку горілки, а тут грошима помахали… Говорити, що це якісна піхота? Та ні. Просто їх багато», — пояснив Богдан Януш.

Десантники «Джек» та «Олівер» розповіли, як у першому ж бою захопили одразу шістьох окупантів
Десантники «Джек» та «Олівер» розповіли, як у першому ж бою захопили одразу шістьох окупантів

Загалом же за минулий місяць завдяки воїнам 79-ї ОДШБр було ліквідовано 264 окупантів, ще 227 — отримали поранення. Крім того, її десантники спалили 34 російські бронемашини, два ворожі міномети та 15 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

Як повідомляла АрміяInform, У Курській області українські десантники захопили у полон образу 21 російського загарбника.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Нептун» і «Барс» у дії: Генштаб підтвердив ураження авіазаводу в Таганрозі, нафтобаз і ЗРК С-400

«Нептун» і «Барс» у дії: Генштаб підтвердив ураження авіазаводу в Таганрозі, нафтобаз і ЗРК С-400

У ніч на 25 листопада Сили оборони завдали серії точних ударів по стратегічних об’єктах рф, застосувавши українські крилаті ракети «Нептун» та реактивні БПЛА «Барс».

На Херсонщині через обстріли рф загинули люди, пошкоджено комунальне підприємство

На Херсонщині через обстріли рф загинули люди, пошкоджено комунальне підприємство

Станом на ранок 25 листопада за добу на Херсонщині внаслідок російських обстрілів три людини загинули, ще п’ять — дістали поранення, серед них — дитина.

Ворог намагається перерізати сполучення між Мирноградом та Покровськом, Сили оборони стримують росіян

Ворог намагається перерізати сполучення між Мирноградом та Покровськом, Сили оборони стримують росіян

Характер дій противника свідчить про наміри найближчим часом перерізати сухопутне сполучення між Мирноградом та Покровськом.

Комбінований російський удар: сили ППО знешкодили 438 БПЛА та 14 ракет

Комбінований російський удар: сили ППО знешкодили 438 БПЛА та 14 ракет

У ніч на 25 листопада (з 18:00 24 листопада) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.

«Чотири дрони вилетіли до Молдови та Румунії» — Президент про нічну атаку рф

«Чотири дрони вилетіли до Молдови та Румунії» — Президент про нічну атаку рф

У ніч на 25 листопада росія завдала основного удару по столиці та Київській області, в місті є багато пошкоджень житлових будинків та цивільної інфраструктури.

«Штурмовики їхали на „розслабоні“» — поблизу Оріхового знищили взвод ворожої піхоти разом із «бронею»

«Штурмовики їхали на „розслабоні“» — поблизу Оріхового знищили взвод ворожої піхоти разом із «бронею»

На Оріхівському напрямку відбивали ворожий моторизований штурм. Неподалік Малої Токмачки позиції Сил оборони атакував танк, МТ-ЛБ та шість бойових броньованих машин «Улан».

ВАКАНСІЇ

Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Командир відділення

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---