Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…
Бійці 73-го морського центру спеціального призначення, які виконують надскладні завдання, потребують надійної та ефективної зброї. Старший оператор центру ССО з позивним «Ден» розповів про свій вибір штурмової гвинтівки та поділився секретами догляду за нею.
Про це йдеться у публікації на сторінці бригади.
За словами «Дена», його фаворитом серед штурмових гвинтівок є Colt M4. Він називає її «простою, перевіреною часом класикою» та відзначає її надійність, практичність використання та «живучість».
«Понад 50% її надійності, живучості та ін. залежить від самого оператора», — зазначає боєць. Він підкреслює, що за зброєю потрібно ретельно доглядати та захищати її від зовнішніх впливів, особливо у водному середовищі.
«Ден» розповів, що для роботи у воді необхідно використовувати герметичні мішки або підсумки, які містять якісне мастило, засоби для чистки та спеціальну насадку для запобігання потрапляння бруду до ствола.
Щодо вибору зброї під різні завдання, боєць зазначив, що як на сухопутні, так і на підводні операції він бере М4. Хоча, за його словами, іноді може використовувати легкий кулемет M249 SAW калібру 5,56 мм.
«Найбільш універсальним для широкого кола задач я вважаю карабін на базі AR-15 зі стволом до 12 дюймів, з газовою трубкою замість поршня. У моєму випадку це карабін M4 зі стволом 11,7 дюймів», — розповів «Ден».
Він також поділився своїм досвідом використання різних видів зброї, зокрема канадської C8, SCAR, Haenel та Daniel Defense.
«Мій головний принцип вибору зброї — вона має бути перевірена часом та жорсткими умовами експлуатації, по ній має бути накопичений практичний досвід використання іншими стрільцями у різних ситуаціях. Я не хочу дізнатися про „нюанси“ у зразка озброєння вже під час виконання завдання. Банальна затримка при стрільбі в одного оператора, може підставити всю групу», — наголосив боєць.
За його словами, в одній групі в операторів можуть бути різні гвинтівки, але також вся група може бути забезпечена і однаковими гвинтівками в однаковій комплектації. Вибір зброї залежить від завдання, часу доби, району роботи, а також від навісних елементів на гвинтівці, таких як ЛЦВ, оптичні/коліматорні приціли, тепловізійні насадки/тепловізори та відкидні збільшувачі.
Як повідомляла Армія, бійці 73 центру ССО на Курщині уражають особовий склад та техніку противника усіма наявними засобами.
@armyinformcomua
Тиждень, що минув, росія провела у звичному для себе стані — між істерикою та творчим дуркуванням.
У ніч на 10 березня противник атакував 137 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами інших типів, близько 80 із них — «Шахеди».
Найбільше ворог атакував на Покровському (29), Гуляйпільському (28) та Костянтинівському (13) напрямках.
За минулу добу армія країни-агресора втратила 950 одиниць особового складу, 13 танків, дві системи ППО та чотири РСЗВ.
У березні 2022-го під Павлівкою він ішов уздовж передової з порожнім тубусом від «Стінгера» на плечі. Позаду, в полях Донеччини, догорав російський Мі-24.
Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.
Начальник медичного пункту
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
Чоловік систематично поширював інформацію з обмеженим доступом, перешкоджаючи комплектуванню Сил оборони України та сприяючи, таким чином, загарбницько-окупаційній армії російської федерації. Про це стало…