ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На фронті відбулося 130 бойових зіткнень: найгарячіше на Покровському і Торецькому напрямках

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Січня 2025, 16:45

Від початку доби вздовж усієї лінії фронту між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 130 бойових зіткнень.

Про це у вівторок, 28 січня, повідомили у Генеральному штабі ЗС України.

Крім того, від ворожих артилерійських ударів постраждали населені пункти:

  • Дмитрівка, Пономаренки, Олександрівка, Мезенівка — Сумська область;
  • Залізний Міст, Красний Хутір, Лісківщина — Чернігівська область;
  • Відродженівське, Тимофіївка — Харківська область.

На Харківському напрямку противник шість разів штурмував позиції наших підрозділів у районах Вовчанська та Стариці.

На Куп’янському напрямку російські окупанти сім разів атакували Сили оборони в районах Кутьківки, Кіндрашівки, Петропавлівки, Нової Кругляківки та Богуславки, два боєзіткнення тривають дотепер.

На Лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила сім атак на позиції українців поблизу Новоєгорівки, Богуславки, Макіївки та Серебрянського лісу. Два боєзіткнення ще тривають. Українські воїни стійко тримають оборону та завдають ворогу втрат.

На Сіверському напрямку ворог 11 разів атакував позиції наших захисників у районах Білогорівки, Новосілки та Верхньокам’янського. Дев’ять боєзіткнень тривають дотепер.

На Краматорському напрямку українські захисники відбивають 11 ворожих атак у напрямках Предтечиного, Білої Гори та Часового Яру. Десять атак вже завершились без успіху для окупантів.

На Торецькому напрямку з початку доби відбулось 13 боєзіткнень у районах населених пунктів Кримське, Диліївка, Дачне, Торецьк та Щербинівка. Одна ворожа атака триває до цього часу.

На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 58 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Водяне Друге, Миролюбівка, Єлизаветівка, Промінь, Сухий Яр, Лисівка, Зелене, Відродження, Шевченко, Покровськ, Сергіївка, Удачне, Надіївка, Успенівка, Нововасилівка, Новоолександрівка, Олексіївка, Дачне та Улакли. Сили оборони стримують натиск та відбили 44 атаки противника, 14 боєзіткнень — ще тривають.

На Новопавлівському напрямку відбулося сім ворожих атак неподалік населених пунктів Костянтинопіль, Новосілка та Розлив.

На Курському напрямку українські захисники відбили п’ять атак противника, ще одне боєзіткнення триває до цього часу, крім того, ворог завдав 155 артилерійських обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктів області.

На Гуляйпільському, Оріхівському та Придніпровському напрямках окупаційні війська активних дій не здійснювали.

На решті напрямків — особливих змін в обстановці не відбулось.

Солдати кндр на Курщині так і не навчилися протистояти дронам та артилерії ЗСУ — ЦПД
Солдати кндр на Курщині так і не навчилися протистояти дронам та артилерії ЗСУ — ЦПД

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 28 січня противник атакував українські регіони сотнею ударних БПЛА типу Shahed та безпілотниками-імітаторами різних типів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Бої за Покровськ та Мирноград, «Птахи Мадяра» топлять окупантів, росіяни втратили КА-52: стрім

Бої за Покровськ та Мирноград, «Птахи Мадяра» топлять окупантів, росіяни втратили КА-52: стрім

За одну добу в Покровську ліквідували близько 40 росіян. У місті тривають бої з ворожими групами, яким вдалося просочитися. Цього разу росіяни змінили тактику: вони не накопичуються у схованках, а просуваються містом, щоб розпорошити сили нашої оборони та заблокувати логістику. Оборону Покровська посилили новими підрозділами — штурмовиками, артилерією та операторами дронів. Наразі про повний контроль над жодним із районів міста не йдеться.

Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Міністр оборони України Денис Шмигаль разом з Віцепрем'єр-міністром — Міністром оборони Хорватії Іваном Анушичем Лист про наміри щодо поглиблення оборонно-промислової співпраці.

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

У понеділок, 27 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача.

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

На Покровському напрямку окупанти малими групами «просочилися» в саме місто. Тепер вони ховаються по підвалам, і чекають підтримки основних сил.

«Червона Калина» спростувала фейк про нібито захоплення окупантами Родинського

«Червона Калина» спростувала фейк про нібито захоплення окупантами Родинського

У Силах оборони спростували фейк кремлівської пропаганди про нібито захоплення зс рф населеного пункту Родинське на Покровському напрямку.

«Посадки вже не такі густі, тому ми їх бачимо»: окупанти гинуть на підступах до Костянтинівки

«Посадки вже не такі густі, тому ми їх бачимо»: окупанти гинуть на підступах до Костянтинівки

Бійці 225-го окремого штурмового полку ЗСУ нищать російських загарбників ще на підступах до Костянтинівки на Краматорському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Кухар ЗСУ (в/ч А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Бухгалтер

від 20700 грн

Баранівка

31 окрема механізована бригада

Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---