Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
У районі міста Часів Яр з’явилися підрозділи «Ахмат» з колишніми членами ПВК «Вагнер» та російськими неонацистами формування «Русіч».
Про це в етері телеканалу «Суспільне новини» розповів представник пресслужби 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила Андрій Полухін, відповідаючи на питання щодо сил противника, які намагаються захопити місто.
«Це підготовлені бійці, які пройшли інтенсивну підготовку. Готові до дій, як в міській місцевості, так і в полях. Це 98 десантна дивізія. Це люди, які вчаться штурмувати. Також вони посилюються іншими підрозділами. За останньою інформацією, це підрозділи Ахмат, до котрої увійшли колишні члени так званої ПВК «Вагнер», так і добровольче формування «Русіч», — розповів Андрій Полухін.
Загалом ситуація в районі Часів Яру складна, говорить представник 24 окремої механізованої бригади. Противник кожен день проводить штурмові дії. Здебільшого, використовує тактику малих груп, коли невеликою кількістю людей намагається проникнути в тил наших позицій. При цьому несе великі втрати.
«Цього тижня вдалося взяти в полон декілька росіян з 98 десантної дивізії. Вони дуже близько підійшли до наших позицій», — розповів Андрій Полухін.
Також за його словами, у місті залишається близько 200 цивільних. Але вони майже не впливають на ведення бойових дій, адже постійно перебувають в укриттях.
Як повідомляла АрміяInform, на Краматорському напрямку окупанти 33 рази атакували у районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Новомаркове, Часів Яр, Ступочки, Предтечине та Біла Гора.
@armyinformcomua
Українська компанія HIMERA залучила $2,5+ млн для подальшого розвитку технологій та посилення позицій як на українському, так і на міжнародному ринку оборонних комунікацій.
По 12 і 10 років ув’язнення отримали ще двоє інформаторів фсб, яких контррозвідка СБУ викрила у квітні 2024 року на Хмельниччині.
У 2022 році підготовка тривала 30 діб. У 2025-му — вже 51. Це дає більше часу на практичні заняття та поступову адаптацію до умов служби.
Піхотинець Сергій Марков із позивним «Кікі» із 2-го мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» провів на позиціях у Торецьку 168 днів.
Багато наших громадян плутають поняття зняття з військового обліку та виключення з військового обліку.
У 141-й окремій механізованій бригаді виконують бойові завдання достроково звільнені з в’язниці громадяни України і вони вже мають досвід успішних операцій.
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…