ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Тихий, невидимий, смертоносний» — ЗСУ знайомлять з гексакоптером «Кажан»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Січня 2025, 15:24

Лінійка українських бойових безпілотників продовжує розширюватися, поповнюючись все новими БПЛА.

Цього разу Сухопутні війська ЗСУ знайомлять у себе в соцмережах з гексакоптером «Кажан».

Як повідомляється, його головними перевагами є «точність, швидкість і невидимість».

«Тихий, невидимий, смертоносний. Він полює, коли окупант думає, що в безпеці. Але безпечних місць більше не існує. Окопи, бліндажі, техніка — все, що стоїть на шляху, перетворюється на пил. Кожен виліт — це мінус загарбники, мінус загроза, мінус ворог на нашій землі. Ніякої пощади. Ніяких шансів», — йдеться в коментарі до оприлюднених світлин з «Кажаном» та його розрахунком.

За словами військових із 31 окремої механізованої бригади, сховатися від їхнього БПЛА у російських загарбників немає жодних шансів, оскільки він «бачить все».

«Коли він вилітає, у ворога не лишається шансів на життя», — зазначають бійці.

Сили оборони знайомлять з логістичними дронами «Тарган» та «Воля-Е»
Сили оборони знайомлять з логістичними дронами «Тарган» та «Воля-Е»

Як повідомляла АрміяInform, раніше у ДПСУ показали, як важкий безпілотник «Vampire» доставляє українським захисникам провізію на бойові позиції.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна та Швеція посилюють співпрацю у розвитку інноваційних оборонних технологій

Україна та Швеція посилюють співпрацю у розвитку інноваційних оборонних технологій

Міністр оборони України Денис Шмигаль сьогодні у Стокгольмі підписав з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном Листа про наміри щодо партнерства у сфері оборонних інновацій.

Музикант, водій і фермер: історії артилеристів «Буревію», які б’ють ворога з «Гіацинтів» на Харківщині

Музикант, водій і фермер: історії артилеристів «Буревію», які б’ють ворога з «Гіацинтів» на Харківщині

На сході Харківщини, де оборону тримають нацгвардійці бригади «Буревій», не стихає гул важких гармат «Гіацинт». У одному артилерійському розрахунку служать люди з абсолютно різними життєвими шляхами — музикант, водій і фермер, об’єднані спільною метою: бити ворога й захищати Україну.

Президент нагородив військових 1-го медичного батальйону за унікальну евакуацію пораненого

Президент нагородив військових 1-го медичного батальйону за унікальну евакуацію пораненого

Президент України Володимир Зеленський відзначив медалями «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» та «За врятоване життя» солдатів і офіцерів 1-го окремого медичного батальйону Сухопутних військ ЗСУ за операцію з евакуації пораненого захисника.

Росіяни вдарили по Дніпру, шестеро постраждалих

Росіяни вдарили по Дніпру, шестеро постраждалих

6 листопада російські війська атакували Дніпро безпілотниками, внаслідок чого постраждали шестеро людей, серед них — двоє поліцейських.

Бійці 704-ї бригади РХБ захисту відпрацювали дії в умовах хімічної та біологічної загрози

Бійці 704-ї бригади РХБ захисту відпрацювали дії в умовах хімічної та біологічної загрози

«Коли кожен рух має значення» — під цим гаслом воїни 704-ї окремої бригади радіаційного, хімічного та біологічного захисту Сил підтримки ЗСУ продовжують вдосконалювати свою підготовку під час спеціальних тренувань.

Володимир Зеленський: готуємо Ставку — збільшимо фінансування передових бригад і спростимо списання майна

Володимир Зеленський: готуємо Ставку — збільшимо фінансування передових бригад і спростимо списання майна

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що активно готує засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та інші формати роботи з військовими за підсумками своєї поїздки на Донеччину та Дніпровщину.

ВАКАНСІЇ

Військова служба в Збройних Силах України

від 21000 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Головний сержант взводу

від 23000 до 23000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Водій-електрик такелажного відділення

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Старший бойовий медик автомобільної роти

від 23000 до 53000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---