ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повернутися на службу із СЗЧ можна до 1 березня: Верховна Рада продовжила термін

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Січня 2025, 14:17

Верховна Рада продовжила право на повернення на службу для військовослужбовців, які вперше здійснили самовільне залишення служби.

Відповідний законопроєкт був ухвалений 9 січня, повідомила заступник керівника Офісу Президента Ірина Верещук.

Дія закону щодо права повернення на військову службу після першого СЗЧ закінчилася 1 січня 2025 року. Сьогодні парламент продовжив цей термін до 1 березня.

Водночас народний депутат Соломія Бобровська, яка є членом Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, повідомила, що це було єдине продовження дії закону, більше парламент не планує цього робити.

Як повернутись із СЗЧ правильно: про розшук, батальйони резерву та переведення в іншу частину
Як повернутись із СЗЧ правильно: про розшук, батальйони резерву та переведення в іншу частину

Як повідомляла АрміяInform, 30 листопада Військова служба правопорядку виступила з роз’ясненням про зміни у законодавстві України щодо поновлення в місячний термін на службі військовослужбовців, які здійснили СЗЧ.

Зокрема, йдеться про військових, які самовільно залишили військові частини до 29 листопада 2024 року та добровільно повернуться до місця служби.

Крім того, заступник міністра оборони України Катерина Черногоренко пояснила, що «підводних каменів» у разі повернення на службу після СЗЧ немає.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей
Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.

Дронарі бригади «Гарт» нищать малі піхотні групи та техніку окупантів на Південно-Слобожанському напрямку
Дронарі бригади «Гарт» нищать малі піхотні групи та техніку окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Підрозділ РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» ліквідовують піхоту та транспортні засоби окупантів.

ВАКАНСІЇ
Діловод

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Зв’язківець військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Луцьк

Військова частина А4587

Лікар медичного пункту, загальної практики, військовослужбовець

від 25000 до 30000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Водій-машиніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---