ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Подих перехоплює конкретно»: воїни поділилися враженнями від наземного бойового дрона «Лють»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Січня 2025, 12:41

Бійці 10-ї окремої бригади охорони Генштабу імені генерал-полковника Геннадія Воробйова поділилися своїми враженнями від роботи з наземним бойовим дроном «Лють».

Про це повідомив СтратКом ЗСУ.

Даний розвідувально-ударний роботизований комплекс вітчизняною виробництва без особливих зусиль долає різноманітні ландшафтні перешкоди, а також може бути оснащений кулеметом для знищення піхоти противника та роботи по його вогневих точках.

Крім того, завдяки деяким доопрацюванням даний дрон, який бійці через його невеликі розміри люблячи прозвали «Лютіком», можна використовувати для евакуації поранених та доставляння боєкомплектів і провізії.

«Чудернацька зовнішність і невеликі габарити цього малюка легко можуть ввести в оману і, на перший погляд здається, ніби перед вами дитяча іграшка на пультику управління. Але, коли слідкуєш за фронтовою роботою «диво-машинки», то подих перехоплює конкретно: у нас — від гордості, у ворогів — від страху», — підкреслили у ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, раніше Сили оборони провели на полігоні Brave1 випробування близько 100 українських дронів, перевіривши їх швидкісні та гальмівні характеристики, а також рівень шуму, прохідність в умовах важкого рельєфу та стійкість до води.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Противник намагався накопичити сили для штурму Гришиного — колону знищили

Противник намагався накопичити сили для штурму Гришиного — колону знищили

Росіяни спробували скористатися логістичним шляхом між Шевченковим та Покровськом для акумуляції додаткових сил та засобів, щоб накопичити сили для штурму Гришиного.

Raven збив 108 цілей: позначки вже не вміщаються на борт бойової машини

Raven збив 108 цілей: позначки вже не вміщаються на борт бойової машини

108 знищених ударних, розвідувальних дронів і крилатих ракет на бойовому рахунку бойової обслуги пускового пристрою Raven Зенітного ракетного полку імені Українських Січових Стрільців.

У перший день нового року росіяни завдали понад 1500 ударів по Донеччині: є загиблий і поранені

У перший день нового року росіяни завдали понад 1500 ударів по Донеччині: є загиблий і поранені

За перший день нового року на Донеччині поліція зафіксувала 1519 ворожих ударів. Через російські обстріли загинула людина, ще двоє дістали поранення.

У 2025 році покращився стан інженерного обладнання оборонних рубежів — Головнокомандувач ЗСУ

У 2025 році покращився стан інженерного обладнання оборонних рубежів — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів робочу нараду щодо стану інженерного облаштування оборонних рубежів, під час якої обговорив фортифікації, інженерні загородження, підготовку населених пунктів до оборони та організацію антидронового захисту.

У Повітряних Силах назвали одну з головних ворожих загроз у 2026 році

У Повітряних Силах назвали одну з головних ворожих загроз у 2026 році

Російські загарбники нарощують застосування керованих авіабомб різних типів, і у 2026 році це буде одна з головних загроз. За минулий рік росіяни застосували 60 тисяч таких бомб.

«Тиснути масою і постійно штурмувати»: на Покровському напрямку у ворога одноманітна тактика

«Тиснути масою і постійно штурмувати»: на Покровському напрямку у ворога одноманітна тактика

На Покровському напрямку російські окупаційні війська продовжують тиск, але кардинальних змін у лінії бойового зіткнення немає.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Військовий фінансист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Командир зенітного артилерійського взводу

від 25000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Кулеметник у військову частину

від 20000 до 190000 грн

Харків

415-Окремий Стрілецький Батальйон

Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

--- ---