ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Із 1 січня у так званій «лнр» почали штрафувати водіїв за страховки на автівку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Січня 2025, 17:08

З нового року у так званій «лнр» почали штрафувати водіїв за відсутність поліса обов'язкового страхування громадянської відповідальності.

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Перший штраф складає до 800 рублів, повторні – до п’яти тисяч.

У Привіллі місцеві вже понад 2,5 роки живуть без світла, централізованого водопостачання та обігрівають помешкання власноруч. Окупанти не збираються навіть показово відновлювати прифронтове місто – життя там завмерло.

Однак на новий рік, вперше за три зими, росіяни підготували їм подарунок – облаштували святкову фотозону. Кожен може зробити світлину, щоправда, лише при наявності зарядженого смартфону. Найближче місце для живлення гаджетів – у Лисичанську.

Нагадуємо, росіяни активно ведуть підготовку до чергових незаконних виборів на тимчасово окупованих територіях України під час єдиного дня голосування.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Від теплотрас до неба: історія командира установки Cheetah
Від теплотрас до неба: історія командира установки Cheetah

Денису — 26. До повномасштабної війни він працював у сфері теплоопалення на об’єктах критичної інфраструктури. Сьогодні — захищає ці об’єкти.

«І очолив її — Том Круз»: у Повітряних Силах прокоментували інформацію про «міжнародну ескадрилью F-16»
«І очолив її — Том Круз»: у Повітряних Силах прокоментували інформацію про «міжнародну ескадрилью F-16»

Українські пілоти на західних літаках вкотре продемонстрували ефективність у збитті крилатих ракет і дронів противника.

«Плащ-пальто» не допоміг окупанту змінити свою долю
«Плащ-пальто» не допоміг окупанту змінити свою долю

Пілоти батальйону Signum за допомогою нічних FPV-дронів зірвали наступ росіян на Лиманському напрямку.

На Донеччині ворожий дрон атакував автомобіль, є загиблі
На Донеччині ворожий дрон атакував автомобіль, є загиблі

FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у місті Миколаївка Краматорського району. Троє людей загинули, одна — поранена.

«Рану замазали зеленкою і сказали штурмувати далі»: у Часовому Яру здаються в полон «м’ясні штурмовики»
«Рану замазали зеленкою і сказали штурмувати далі»: у Часовому Яру здаються в полон «м’ясні штурмовики»

На Краматорському напрямку, в районі Часового Яру, за тиждень у полон здалися восьмеро росіян.

Наводив авіабомби по Слов’янську і чекав на росіян: СБУ затримала працівника котельні
Наводив авіабомби по Слов’янську і чекав на росіян: СБУ затримала працівника котельні

Контррозвідка Служби безпеки затримала на Донеччині 51-річного охоронця місцевої котельні, який коригував російські обстріли Слов’янська.

ВАКАНСІЇ
Стрілець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Оператор-топогеодезист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Старший бойовий медик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---