ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Внаслідок удару росіян по Києву постраждало одразу 6 посольств

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Грудня 2024, 14:36
Георгій Тихій показує фотографію постраждалого авто з дипломатичними номерами.

Дипломатичні представництва Албанії, Аргентини, Палестини, Північної Македонії, Португалії та Чорногорії були пошкоджені внаслідок російського ракетного удару вранці 20 грудня.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихій.

«Черговий підлий удар 5 балістичними ракетами по Києву. Можна сказати, що Путін підтвердив надане йому вчора Президентом України почесне звання. Росія завдала удару не лише по Києву, але й по Кривому Рогу, Херсону та інших міста і громадах. Є загиблі і поранені. У Києві обстріл пошкодив одну з найвидатніших пам’яток — костел Святого Миколая авторства Владислава Городецького. Ми вже поінформували наших партнерів про ці удари та їхні наслідки», — заявив Георгій Тихій.

За його словами, також були пошкоджені низка посольств, які були розміщені в одному будинку, що зазнав суттєвої шкоди внаслідок російського удару.

«Це посольства Албанії, Аргентини, Палестини, Північної Македонії, Португалії та Черногорії. В приміщеннях вибиті вікна, двері, фрагменти стель. Це абсолютно варварський напад росії», — зауважив Георгій Тихій.

АрміяInform зробила фоторепортаж про наслідки ракетного удару ворога по столиці.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Піхота, мотоцикли, МТЛБ: прикордонники відбили масований штурм росіян на Вовчанському напрямку

Піхота, мотоцикли, МТЛБ: прикордонники відбили масований штурм росіян на Вовчанському напрямку

На Вовчанському напрямку прикордонники бригади «Форпост» відбили масований комбінований штурм росіян.

«Накопичують, чекають більше болота» — на Сіверському напрямку росіяни атакують «масами» диверсантів

«Накопичують, чекають більше болота» — на Сіверському напрямку росіяни атакують «масами» диверсантів

На Сіверському напрямку ворог активно атакує. Намагаються просуватися вночі і «зеленкою». Тактика ворога не змінюється — позиції Сил оборони закидають «масою».

«Сонцепьок» не втік: українські дрони знищили російську ТОС на повному ходу

«Сонцепьок» не втік: українські дрони знищили російську ТОС на повному ходу

На Лиманському напрямку пілоти батальйону «Signum» провели серію успішних атак, унаслідок яких було уражено важку вогнеметну систему ТОС-1А «Сонцепьок».

«Там, де смерть — він приносив життя»: історія бойового медика, якого знають сотні врятованих

«Там, де смерть — він приносив життя»: історія бойового медика, якого знають сотні врятованих

Бойовий медик Володимир на псевдо «Док», який 19 місяців безперервно служив на передовій, розповів про справжнє пекло стабілізаційного пункту — місце, де щодня рятували понад пів сотні поранених без світла, під гуркіт авіабомб і постійними обстрілами.

СБУ затримала громадянина рф, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для фсб

СБУ затримала громадянина рф, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для фсб

Служба безпеки за сприяння Міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ викрила нове агентурне проникнення фсб до підрозділів Сил оборони України.

«Шквал» проти ворога: 50 ліквідованих і 8 у полоні — штурм Січневого на Дніпропетровщині

«Шквал» проти ворога: 50 ліквідованих і 8 у полоні — штурм Січневого на Дніпропетровщині

Бійці однієї з механізованих бригад провели успішні штурмові дії в селі Січневе на Дніпропетровщині, завдавши ворогу нищівних втрат: 50 окупантів було знищено, ще 8 — взято в полон.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Військовослужбовець (стрілець)

від 21000 до 100000 грн

Дніпро

В/Ч А7408

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Навідник міномета

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Стрілець

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

--- ---