ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сума на дрони цього року перетне 100 млрд грн: Міноборони виділило додаткові кошти

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Грудня 2024, 9:21

Міноборони спрямувало додатково в бойові бригади на закупівлю дронів 1,89 млрд грн.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Зазначається, що 55% від суми — на дрони типу Mavic, зокрема з нічним баченням. 18% від суми буде спрямовано на закупівлю FPV-камікадзе.

Окрім того, значні обсяги фінансування виділені на БПЛА-розвідники, бомбери та комплекти запчастин до них.

Отже, у найкоротші терміни було реалізовано доручення міністра оборони України Рустема Умєрова, яке дозволить забезпечити військові формування додатковим обсягом БПЛА по децентралізованих закупівлях.

Однозначним плюсом такого рішення є те, що бригади самостійно закуповують те, що їм необхідно для виконання бойових завдань. Дрони одразу будуть спрямовані на фронт.

Загалом цього року сума, витрачена на безпілотники Міноборони, перетне позначку у 100 млрд грн — що є важливою складовою посилення технологічної спроможності ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони кодифікувало та допустило до використання в Силах оборони новий БПЛА SOVA 10 українського виробництва.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму

Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.

Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів
Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів

Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався

Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.

«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів
«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів

У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.

За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків
За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.

Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах
Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах

Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк

ВАКАНСІЇ
Водій-механик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Водій кранівник військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Нікополь

Військова частина А2110

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

Механік-моторист

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

--- ---