ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Впровадження стандартів доброчесності НАТО: зустріч делегацій Міноборони України та Норвегії

Новини
11 Грудня 2024, 13:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Українська делегація на чолі із заступником міністра оборони України Сергієм Боєвим зустрілася з представниками Центру з питань доброчесності в оборонному секторі при Міністерстві оборони Королівства Норвегія.

Про це 11 грудня інформує Міноборони України.

У консультаційних переговорах з українського боку також взяли участь представники: Агенції оборонних закупівель, Департаменту політики закупівель МОУ, Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції МОУ. Норвезьку делегацію очолила директор програми в Україні Лінда Ліллестоль.

«Перш за все вдячний Норвегії не лише за фінансову та військову допомогу, а й за допомогу у впровадженні стандартів НАТО. Ми продовжуємо свій рух до Альянсу, маємо конкретні пріоритети на 2025 рік, а ваші поради можуть зберегти наш час та зусилля», — зазначив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Сергій Боєв.

Представники української делегації розповіли про виклики та пріоритети щодо покращення управління за напрямами антикорупційної діяльності.

Також українська сторона ознайомила норвезьку делегацію про перебіг цифровізації управління та контролю закупівель завдяки системі SAP, робота з якою вимагає підготовки персоналу.

«Наша команда готова допомагати стільки, скільки буде потрібно. Наша робота це про побудову сильних інституцій та прозорих закупівель, які допоможуть зробити українські агенції сумісними з агенціями ЄС та НАТО», — зауважила директорка програми в Україні Лінда Ліллестоль.

Як повідомляла АрміяInform, перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк провів переговори з делегацією Королівства Норвегія.


Уражено 13 артсистем та 27 засобів РЕБ — СБС ЗСУ
Уражено 13 артсистем та 27 засобів РЕБ — СБС ЗСУ

Протягом доби підрозділами угруповання Сил безпілотних систем уражено/знищено 1797 цілей противника.

Обстріли Запоріжжя та області: семеро людей загинули, ще 20 — поранені
Обстріли Запоріжжя та області: семеро людей загинули, ще 20 — поранені

Семеро людей загинули та 20 дістали отримали поранення внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю, Запорізькому та Пологівському районах.

Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих атак зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та окупаційними силами рф відбулося 279 бойових зіткнень.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик взводу

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

RobotaUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

WorkUa Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

WorkUa Вогнеметник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«Мені дали вибір і навіть підвезли»: як військового після СЗЧ зустріли у новій бригаді
«Мені дали вибір і навіть підвезли»: як військового після СЗЧ зустріли у новій бригаді

Саме таким шляхом скористався Сергій — військовослужбовець 152-ї окремої єгерської бригади. Про своє рішення добровільно мобілізуватися, службу у різних підрозділах та повернення до війська він розповів…